Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 739x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Caffe Italia

Restaurace je rozdělena do dvou částí a to na kavárnu v přízemní části, na kterou navazuje venkovní terasa na Staroměstském náměstí, která je celoročně v provozu. Venkovní terasa je vyhřívaná plynovými zářiči a chráněna proti větru a dešti.

Do restaurace projdete točitým schodištěm z přízemí do gotického sklepení z poloviny 13. století. Atmosféra restaurace je je doladěna stálou expozicí obrazů z galerie LA FEMME a světelným nasvícením historických prvků v interiéru, které se prolínají s moderním interiérem. Zajímavostí v této restauraci je objev nezmapovaných historických prostor z doby okolo roku 1250 vedoucích pod Týnský chrám. Prostory byli zasypány patrně v 17. století a znovu objeveny v rámci  rekonstrukce restaurace v roce 2008.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá restaurace přímo v centru města, velmi všímavý a milý personal. Člověku zde nic nechybí a přijde si zde jako v jiném světě. Už se těšíme na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
vynikající jídlo a perfektní obsluha
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento podnik je opravdu velmi stylový. Nachází se v samém centru Prahy, což mu dodává jistou atmosféru. Na pracovní schůzky tuto restauraci velmi ráda doporučím.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO