Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 717x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Caffe Italia

 Restaurace je rozdělena do dvou částí a to na kavárnu v přízemní části, na kterou navazuje venkovní terasa na Staroměstském náměstí, která je celoročně v provozu. Venkovní terasa je vyhřívaná plynovými zářiči a chráněna proti větru a dešti.

      Do restaurace  projdete točitým schodištěm z přízemí do gotického sklepení z poloviny 13. století. Atmosféra restaurace je je doladěna stálou expozicí obrazů z galerie LA FEMME a světelným nasvícením historických prvků v interiéru, které se prolínají s moderním interiérem. Zajímavostí v této restauraci je objev nezmapovaných historických prostor z doby okolo roku 1250 vedoucích pod Týnský chrám. Prostory byli zasypány patrně v 17. století a znovu objeveny v rámci  rekonstrukce restaurace v roce 2008.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mimořádně přívětivý číšník, vynikající jídlo, moučník ikáva v khezkém prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedinečný salát Caesar tak, jak má vypadat a chutnat, a opravdu se velkými hoblinami parmezánu...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí přímo v srdci Prahy, vynikající jídlo a přátelská obsluha. Ideální místo pro setkání nebo pracovní schůzky - naprostý klid!!!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO