Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 759x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Caffe Italia

Restaurace je rozdělena do dvou částí a to na kavárnu v přízemní části, na kterou navazuje venkovní terasa na Staroměstském náměstí, která je celoročně v provozu. Venkovní terasa je vyhřívaná plynovými zářiči a chráněna proti větru a dešti.

Do restaurace projdete točitým schodištěm z přízemí do gotického sklepení z poloviny 13. století. Atmosféra restaurace je je doladěna stálou expozicí obrazů z galerie LA FEMME a světelným nasvícením historických prvků v interiéru, které se prolínají s moderním interiérem. Zajímavostí v této restauraci je objev nezmapovaných historických prostor z doby okolo roku 1250 vedoucích pod Týnský chrám. Prostory byli zasypány patrně v 17. století a znovu objeveny v rámci  rekonstrukce restaurace v roce 2008.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace jsme si zašli na večeři a dezert. Měli jsme slevový voucher i přesto nám nabídli posezení na zahrádce. Obsluha byla na profesionální úrovni a jídlo bylo vynikající. Určitě restauraci opět rádi navštívíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje nejoblíbenější italská restaurace v centru Prahy. Výborné pokrmy vařené z kvalitních surovin, velký výběr italských vín a vždy velmi příjemná obsluha! Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tahle restaurace se nachází v Praze, a to v samotném centru, což je velké pozitivum. Umístění je naprosto bezkonkurenční. Jídlo je tu skvělé, obsluha taktéž. Co víc si přát.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO