Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 711x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Caffe Italia

 Restaurace je rozdělena do dvou částí a to na kavárnu v přízemní části, na kterou navazuje venkovní terasa na Staroměstském náměstí, která je celoročně v provozu. Venkovní terasa je vyhřívaná plynovými zářiči a chráněna proti větru a dešti.

      Do restaurace  projdete točitým schodištěm z přízemí do gotického sklepení z poloviny 13. století. Atmosféra restaurace je je doladěna stálou expozicí obrazů z galerie LA FEMME a světelným nasvícením historických prvků v interiéru, které se prolínají s moderním interiérem. Zajímavostí v této restauraci je objev nezmapovaných historických prostor z doby okolo roku 1250 vedoucích pod Týnský chrám. Prostory byli zasypány patrně v 17. století a znovu objeveny v rámci  rekonstrukce restaurace v roce 2008.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Byly jsme zde s mou ženou a s jejími dvěma přáteli, kteří zde byli na týden na dovolené. Chtěli jsme jim ukázat, že i u nás umíme uvařit dobré jídlo a tak jsme si zvolili tuto dosti předraženou restauraci. Všichni tři jsou Italové, tudíž italské jídlo znají velice dobře. Dali jsme si 1x Domácí klobása - Talián, 3x Lasagne a 1x Carbonara. Prázdná restaurace a jeden číšník na celý sklep možná něco vypovídají o této restauraci. Jaké bylo jídlo? Klobása byla luxusní! Carbonara byly velice dobré, ale Lasagne byly hnusné/divné. Po ochutnání Lasagne mi moji italští přátelé řekli, že chuť Lasagne je divná a že je to plné oleje. Já, protože nejsem moc znalí tohoto jídla, tak jsem si říkal, že chuť je jen nějaká jiná. Sotva jsme začali jíst, tak jsme věděli, že je něco špatně. Všichni jsme byli skoro v polovině Lasagne a najednou se dostavil dávicí reflex. U všech tří! Na mě to přišlo u stolu, kamarádka utekla na záchod a má žena šla hned za ní. Kamarád, co měl Carbonara si je vychvaloval, ale když viděl, v jakém jsme stavu, tak nám šel "na pomoc". Po tomto úžasném a obohacujícím zážitku a našem rozloučení, že tohle jako ne, za námi přišel číšník s úsměvem, jestli donese účet? Původně jsem to bral jako žert, ale nebyl. Ano, Lasagne jsem na účtu neviděl, ale celková cena za skoro nic mi dosti zaskočila. Ceny jsou jiné, než je uvedeno zde na Restu.cz. Vyšší! Takže výběr restaurace pomocí Restu.cz byl nakonec úplně zbytečný, protože z původního plánovaného "budgetu" na večeři a na krásný večer jsme "vyhodili" 710 czk za vodu, 1x pivo, klobásu a nedojezené těstoviny.
Ristorante Caffe Italia Ristorante Caffe Italia Ristorante Caffe Italia Ristorante Caffe Italia Ristorante Caffe Italia
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S přáteli jsme se vydali za chutným jídlem a s Ristorante Caffe Italia zřejmě nejde prohloupit. Super jídlo a pití. Obsluha byla milá a pozorná a všem moc chutnalo. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokud hledáte stylovou restauraci na posezení nad kávičkou, určitě neváhejte zajít sem. Atmosféra podniku je velmi příjemná a co se týče personálu, ten je také velmi milý, proto doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO