Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 727x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Caffe Italia

Restaurace je rozdělena do dvou částí a to na kavárnu v přízemní části, na kterou navazuje venkovní terasa na Staroměstském náměstí, která je celoročně v provozu. Venkovní terasa je vyhřívaná plynovými zářiči a chráněna proti větru a dešti.

Do restaurace projdete točitým schodištěm z přízemí do gotického sklepení z poloviny 13. století. Atmosféra restaurace je je doladěna stálou expozicí obrazů z galerie LA FEMME a světelným nasvícením historických prvků v interiéru, které se prolínají s moderním interiérem. Zajímavostí v této restauraci je objev nezmapovaných historických prostor z doby okolo roku 1250 vedoucích pod Týnský chrám. Prostory byli zasypány patrně v 17. století a znovu objeveny v rámci  rekonstrukce restaurace v roce 2008.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Caffé italia jsme navštívili v období vánočních trhů, personál nám vyšel vstříc s prosbou usazení na vyhřívané zahrádce, mají vynikající deserty - např Tiramisu a výborný svařák, bylo to supr posezení s výhledem na vánoční strom rozhodně doporučuji !!!
Ristorante Caffe Italia
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde již několikrát na voucher od Slevomatu a vždy jsme si moc pochutnali, personál byl velmi milý a pozorný. Jen škoda, že ceny nejsou o něco příznivější, aby tu bylo i více hostů a člověk neseděl v téměř prázdných místnostech.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO