Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 32x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante Budino

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé jídlo! Pokud hledáte příjemnou restauraci, kde zavzpomínáte na návštěvu Itálie, pohodové večeře o několika chodech, zdánlivě jednoduchých, ale velmi chutných a z kvalitních surovin, zkuste Budino.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velice příjemna restaurace,vynikající vepřova panenka. Na italskou restauraci bych však přivítala v menu nějaké ryby a mořské plody,které mi opravdu chybí. Jinak výborná poloha restaurace v centru Plzně,kousicek od náměstí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tato restaurace je moje oblíbená, proto byla pro oslavu mých narozenin jasnou volbou. Bohužel jsem si tentokrát nevybrala z jídelního lístku dobře. Těstoviny byly pro mě moc pálivé, což ovlivnilo celkový dojem z návštěvy. Ostatní byli spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace patří v Plzni k těm lepším a díky tomu tam chodím ráda, i když ne vždy se zadaří, Tentokrát však bylo jídlo dobré, nemám, co bych vytkla. Naopak. Spokojenost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super italská restaurace s milou obsluhou. Jídlo prvotřídní, vepřová panenka s cuketou a bramborami a závěrem čokoládový dortik, který se jen rozplývá na jazyce. Mohu je vřele doporučit
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V příjemné restauraci jsme si dali klasicke Spaghetti aglio, olio e peperoncino- špagety s restovaným česnekem, feferonkou a prvotřídním olivovým olejem a nezklamali
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo skvělé, prostředí příjemné nekuřácké, obsluha průměrná.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
S přítelkyní večeře. Mohu jedině doporučit. Pracujte na sobě a mile rád dám příště i lepší hodnocení :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše výborné. Měli jsme polévku minestrone s klobáskou a krevety.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Tuto restauraci bohužel nemohu doporučit. Obsluha značně nepříjemná. Objednala jsem si jinou přílohu, jídlo mi bylo přineseno s jinou přílohou a rovnou i bez další části pokrmu. Prostředí nepříliš útulné, jídlo podprůměrné.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO