Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 86x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Botel Matylda

Přehled hodnocení
91% celkově
90% personál
92% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 53x
4 27x
3 5x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
The food was very nice, personal as well. A bit overpriced but the location is simply worth it. No air-condition makes it a bit difficult on hot summer days but we enjoyed a lot!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jiz po nekolikate a pokazde vyborna kuchyne ochotna obsluha a vynikajici prostredi s krasnym vyhledem. Urcite stoji za to vyzkouset.
Ristorante Botel Matylda
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Skvělé místo s výhledem na Vltavu, Pražský hrad i Petřín. Vynikající obsluha, široká nabídka jídla a napojů. Úprava jídla trošku fádní, ale chuťově příjemné. Rezervace bez problémů.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 5
Бронировали столик заранее через restu.cz. Ресторан оставил двойственное впечатление-кухня и выбор вин достойны похвалы. Но отношение у нам(возможно, к русским в принципе?) оставляет желать лучшего. Нас в полупустом ресторане посадили за самый некомфортный столик на солнцепеке, на все просьбы поменять столик следовал отказ. Когда же пришли очередные гости, им было предложено выбрать любой столик на улице или внутри. Первый раз ушли из ресторана не оставив чаевых.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Působivé prostředí s výhledem na Petřín i Pražský hrad, lodě plující kolem. Úžasná obsluha ala pan Huba v Obsluhoval jsem anglického krále. Rychlý servis. Skvělá úprava moc chutných jídel. Skutečně doporučujeme.
Ristorante Botel Matylda Ristorante Botel Matylda
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, parádní výhled, pozorná obsluha, výborné jídlo. Měli jsme jen hlavní jídla (ryba i steak výborné), moučník a kávu. Většinu hostů tvoří cizinci a obsluha prvotně zdravila anglicky, ale evidentně se do restaurace často vrací i spokojení domácí hosté.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vzhledem k tomu, že je to podnik, kam chodím v pohodě několik let, při náročnosti mých přátel, což jsou ženy, které vařit opravdu umí, dávám Matyldě jedna minus. Možná se tam kuchaři střídají, kvalita někdy osciluje, ale fakt to stojí za to. Trošku předražené, ale jistotu za peníze máte vždy. Zejména nabídka vín je na vysoké úrovni. Mohu doporučit pro příjemný a nevtíravý personál, který si na nic nehraje. Výhled na řeku k nezaplacení. Na nábřeží jsem bydlel 30 let a vím, o čem hovořím. Jan Dufek.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dalsi z vynikajicich veceri v Matylde, dal jsem si sve tradicni combo tentokrate bez dezertu. Kolegove meli lososa a vynikajici dezert, mascarpone s jahodami a cokoladovy dort. Skvely servis, paradni prostredi. Prijdu zas.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO