Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 88x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Botel Matylda

Italská restaurace Matylda je součástí botelu, který kotví u náplavky na Masarykově nábřeží. Originální prostředí restaurace s nádechem exotiky skýtá, díky své poloze a prosklenému interiéru, netradiční pohled na skvosty pražské architektury, hlavně na Pražský hrad nebo Karlův most. Restaurace je zaměřena na italskou kuchyni se širokým výběrem vín z celého světa, v letních měsících je k dispozici zahrádka na pontonu a terasa na zádi lodi, kde lze zcela nerušeně splynout s poklidnou atmosférou řeky Vltavy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ač restaurace na lodi vypadá, že míří na turisty, je velice příjemná i pro domácí klientelu. Ze špise lodi, kde je malá zahrádka, je krásně vidět na Pražský Hrad. Pokud bude hezké počasí, doporučuji!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci jsme byli podruhé a bylo to opravdu perfektní. Jídlo vynikající, personál příjemný a prostředí stylové. Pouze nás zklamalo dražší víno, které nebylo nijak chuťově dobré. Určitě se ale rádi vrátíme a vyzkoušíme víno jiné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
The food was very nice, personal as well. A bit overpriced but the location is simply worth it. No air-condition makes it a bit difficult on hot summer days but we enjoyed a lot!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO