Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 85x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Botel Matylda

Italská restaurace Matylda je součástí botelu, který kotví u náplavky na Masarykově nábřeží. Originální prostředí restaurace s nádechem exotiky skýtá, díky své poloze a prosklenému interiéru, netradiční pohled na skvosty pražské architektury, hlavně na Pražský hrad nebo Karlův most. Restaurace je zaměřena na italskou kuchyni se širokým výběrem vín z celého světa, v letních měsících je k dispozici zahrádka na pontonu a terasa na zádi lodi, kde lze zcela nerušeně splynout s poklidnou atmosférou řeky Vltavy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jiz po nekolikate a pokazde vyborna kuchyne ochotna obsluha a vynikajici prostredi s krasnym vyhledem. Urcite stoji za to vyzkouset.
Ristorante Botel Matylda
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Skvělé místo s výhledem na Vltavu, Pražský hrad i Petřín. Vynikající obsluha, široká nabídka jídla a napojů. Úprava jídla trošku fádní, ale chuťově příjemné. Rezervace bez problémů.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 5
Бронировали столик заранее через restu.cz. Ресторан оставил двойственное впечатление-кухня и выбор вин достойны похвалы. Но отношение у нам(возможно, к русским в принципе?) оставляет желать лучшего. Нас в полупустом ресторане посадили за самый некомфортный столик на солнцепеке, на все просьбы поменять столик следовал отказ. Когда же пришли очередные гости, им было предложено выбрать любой столик на улице или внутри. Первый раз ушли из ресторана не оставив чаевых.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO