Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 82x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Botel Matylda

Italská restaurace Matylda je součástí botelu, který kotví u náplavky na Masarykově nábřeží. Originální prostředí restaurace s nádechem exotiky skýtá, díky své poloze a prosklenému interiéru, netradiční pohled na skvosty pražské architektury, hlavně na Pražský hrad nebo Karlův most. Restaurace je zaměřena na italskou kuchyni se širokým výběrem vín z celého světa, v letních měsících je k dispozici zahrádka na pontonu a terasa na zádi lodi, kde lze zcela nerušeně splynout s poklidnou atmosférou řeky Vltavy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Působivé prostředí s výhledem na Petřín i Pražský hrad, lodě plující kolem. Úžasná obsluha ala pan Huba v Obsluhoval jsem anglického krále. Rychlý servis. Skvělá úprava moc chutných jídel. Skutečně doporučujeme.
Ristorante Botel Matylda Ristorante Botel Matylda
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, parádní výhled, pozorná obsluha, výborné jídlo. Měli jsme jen hlavní jídla (ryba i steak výborné), moučník a kávu. Většinu hostů tvoří cizinci a obsluha prvotně zdravila anglicky, ale evidentně se do restaurace často vrací i spokojení domácí hosté.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vzhledem k tomu, že je to podnik, kam chodím v pohodě několik let, při náročnosti mých přátel, což jsou ženy, které vařit opravdu umí, dávám Matyldě jedna minus. Možná se tam kuchaři střídají, kvalita někdy osciluje, ale fakt to stojí za to. Trošku předražené, ale jistotu za peníze máte vždy. Zejména nabídka vín je na vysoké úrovni. Mohu doporučit pro příjemný a nevtíravý personál, který si na nic nehraje. Výhled na řeku k nezaplacení. Na nábřeží jsem bydlel 30 let a vím, o čem hovořím. Jan Dufek.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO