Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 14x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Anna

Přehled hodnocení
84% celkově
82% personál
85% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 8x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Šli jsme do Ristorante Anna na večeři a rozhodně jsme nelitovali, neměli sice vychvalovanou domácí grepovou limonádu, ale ta pomerančová byla také dobrá a italské víno bylo výborné, pizza velmi dobrá a spaghetti noc carne byly naprosto famózní, útulné prostředí a příjemná obsluha pak zarámovaly celkově příjemnou atmosféru s výborným kulinářským zážitkem. Tom
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili s kolegy v rámci oběda. Je to velice příjemné prostředí s výbornou kuchyní. Polední menu je v rámci Prahy 1 výhodné - vejdete se do 120 kč i s polévkou a malým dezertem.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne misto, ktere se uvnitr restaurace otevira do velkeho, svetleho a vzdusneho prostoru. Poledni nabidka je vzdy ruznoroda a jidelni listek je plny lakavych jidel. Ceny odpovidaji centru mesta, ale kvalita je velmi dobra. Jen obsluha tentokrat trochu zklamala, byva i ochotnejsi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkná restaurace nedaleko Staroměstského náměstí. Pěkná cena poledního menu s dezertem nakonec. Jídlo bylo moc dobré a obsluha velmi milá. Byly jsme velmi spokojené a určitě se zase brzy vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rajčatová polévka byla výborná a stejně tak i hlavní chody a dezert. Nezklamala ani grepová limonáda - ta je moje oblíbená a tady ji mají myslím úplně nejlepší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc dobrý oběd, chutnala nám všem polévka (zelňačka s klobásou) i hlavní jídla (bramborové knedlíky plněné uzeným masem se zelím i rizoto s parmskou šunkou a žampiony).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dali jsme si tu výborný oběd - polévku, hlavní jídla i bonusový minizákusek na závěr. A grepová domácí limonáda byla úžasná. Obsluha a prostředí je tu příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Polévka, hlavní chody i bonusový moučník k polednímu menu - vše výborné. A stejně tak i nápoje - grepová i zázvorová domácí limonáda. Příjemná obsluha i prostředí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Polévka z poledního menu i obě hlavní jídla nám chutnala a minizákusek jako pozornost na závěr také potěšil. Prostředí je tu příjemné a doporučuji grepovou limonádu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Navštívili jsme restauraci už podruhé, z první návštěvy jsme byli nadšeni, ale tentokrát to bohužel nebylo takové. Polévka byla celkem dobrá, ale těstoviny bohužel naprosto bez chuti a obsluha byla pomalejší. Škoda.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO