Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Richard's Kitchen

Přehled hodnocení
84% celkově
90% personál
85% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 6x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Luxusní obědové menu jako vždycky. K tomu pivo z Letin a káva z doubleshotu. Odpoledne tu bývá příjemný ruch a menu je za skvělou cenu. Příjemné nekuřácké prostředí a skvělá obsluha.
Restaurace Richard's Kitchen Restaurace Richard's Kitchen
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Několikaměsíční odstup od první návštěvy zasluhuje update - obsluha je nyní většinou dvoučlenná a rychlá, jídlo stabilně nadprůměrné, pivo skvělé (takže jsem zatím neměl možnost prozkoumat pokrok v oblasti vína ;-)).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
I loved the atmosphere of the restaurant. It is a small and cozy place with some seats outside during summer. The burger and the salad was good, but compared to other restaurants, just good. We waited extremely long to get our food, despite just having two other tables in the whole restaurant (one of them was just drinking beer). The beer was one of the best i had in a ling time in Prague. I would return for a pivo, but i would eat somewhere else.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné místo s rozmanitou nabídkou odpoledního menu a výborným pivem Letiny. Hamburgr i hranolky byly výborné stejně tak quinoa se špenátem. Určitě se vrátíme.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Koncept restaurace / bistra se mi moc líbí - jednoduchá skladba menu, kvalitní ingredience. Ale myslím, že se by se jídlo dalo trochu vylepšit (co se týče zejména dochucení a způsobu servírování). Také bych na denní nabídku (to je však pouze subjektivní názor) zařadila jeden pokrm veganský. Prostředí je ale jinak moc příjemné. Obsluha milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Super nový podnik na Albertově, 5 minut chůze od Náplavky. Pro někoho možná příliš strohé menu o pár chodech, ale mně to vyhovuje. Nebyl problém si vybrat. Měl jsem French burger, který byl fantastický - pořádný kus velmi kvalitního masa, přesně propečený a s vynikajícími hranolkami a domácí majonézou. Přítelkyně měla chřestové rizoto, které bylo také perfektní. Vše doplněno super pivem Letiny. Káva doubleshot nezklame, potěšilo správně připravné Flatwhite. Obsluha milá. Jedinou výtku mám k absenci zahrádky, což je zvláště v tomto počasí škoda. Celkově ale super podnik, kam se určitě rádi vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobry den, restauraci jsem navstvila s prateli. Prostor je prijemny. Podlehli jsme burgeru a ten byl opravdu dobry....personal byl velmi ochotny a vysel vstric ohledne bezlepkove diety. Mohu jen doporucit ;)
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO