Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Rezidence Golf

Otvírací doba: leden - březen, pouze pátek, sobota, neděle 11:00 - 22:00

Restaurace nabízí klidné přijemné prostředí, s posezením na terase s výhledem do krásné přírody, také venkovní dětské hřiště, pétanque, trampolínu. Pro dospělé vinný sklep s posezením. Na jídelním lístku najdete hlavně čerstvé ryby, mezinárodní speciality jako třeba španělskou Paellu, a na své si přijdou i milovníci masa, kteří si mohou dát např. biftek z hovězí svíčkové, jehněčí hřbet. Kuchyně odebírá suroviny i od regionálních dodavatelů, hlavně místní zvěřiny. K tomu hodně bylinek z vlastní zahrádky a vůně už Vás upoutá už na parkovišti, kde bez problému a bezpečně zaparkujete.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba