Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 45x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Retro Consistorium

Přehled hodnocení
94% celkově
95% personál
93% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 29x
4 15x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vecere se zahranicnimi kolegy. Vse bylo vynikajici, predkrmy, hlavni chod (naprosto vynikajici steak z tunaka s cockou beluga), bile i cervene vino. Velmi prijemna oblsuha a prostredi.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V BEZPEČÍ PŘED ÚMORNÝM HORKEM! Miluji léto a mám ráda slunce, ale čeho je moc, toho je příliš. Naštěstí dobře vím, kde se mohu ochránit před žárem, kterým sálá střed města. Jen pár kroků od Staré radnice, nedaleko proslulého Zelného rynku a co by kamenem dohodil z Náměstí Svobody je moje oblíbená moderní jeskyně. Nevěříte mi? - běžte se přesvědčit, chladivý efekt kamenů v přízemním traktu skvěle dotváří efekt nezranitelnosti. Já jsem se sem uchýlila ihned po nádherné módní přehlídce, která se konala pod širým nebem, v těsném sousedství právě dolaďované tržnice. Pochopila jsem, že pro můj věk se již nehodí osvěžení typu hlasité ráchání ve fontánce … Dokonce jsem si i zariskovala tím, že jsem odtajnila zdejší lahůdkový salát z mladičké cuketky, dýňovými semínky a s kozím sýrem. Trnula jsem pak tichou hrůzou, že na mne nezbude, protože si jej objednali všichni, kdo byli právě v doslechu a nebylo jich nemálo. Jaké křupavé bílé vínko slušelo tomuto salátu? – neprozradím víc, než jen to, že je na jeho etiketě vyobrazeno zvíře. Jsme zvědavá, jestli uhádnete jaké! Svým spolustolovnicím jsem doporučila vyzkoušet působivé dezerty. Já ve finále tleskala nejen těm, kdo odvádějí kvalitní práci v kuchyni, těm, kdo sympatickým způsobem pokrmy a nápoje prezentují a pečují o pohodu hostů, ale i šálku lahodné kávy – díky!
Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
velice vysoké ceny za víno! Jinak skutečně vysoká úroveň...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
JARNÍ RETRO ODLEHČENÍ. Má kamarádka dává přednost vegetariánským pokrmům a tuto skutečnost jsem do restaurace avizovala předem. Obě jsme si pochutnaly: pohanková polévka, pasta se zeleninou. Já se zamilovala do rozkošného chřestového salátu vyladěného jahodami a čerstvým sýrem. Jako sladkou tečku jsme hlasovaly pro nugátový dortík a potvrzujeme, že byl vynikající. Že jsme si jej měly odpustit? - ani náhodou, co bychom příště odlehčovaly? DÍKY!
Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako obvykle se o nás po celý večer starala velice milá a ochotná obsluha a stejně jako při poslední návštěvě jsme si pochutnali - těstoviny, salát i steak splnily očekávání. Pokud se pohybujete v centru Brna a hledáte místo, kde se dobře najíte a posedíte s přáteli u vína, je Retro Consistorium to správné místo!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krasne prostredi, prijemna obsluha, skvele vypadajici a hlavne chutnajici jidlo. Siroka nabidka vin a jejich prezentace na nas udelala rovnez dojem. Vrele doporucujeme vyzkouset.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO