Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 23x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Retro Consistorium

Přehled hodnocení
92% celkově
90% personál
92% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 11x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Přestože naše první návštěva byla v pondělí večer, bylo v restauraci docela živo. Cena jídla odpovídá kvalitě a to je podstatné. Obsluha byla pozorná a příjemná, jenom víno nám doporučila dražší než jsme čekali.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Retro je opravdu zajímavá svým designem. Doporučuji sem zajít na jejich steaky, které jsou výborné. Obsluha je tu vždy milá, proto nemohu jinak než podnik doporučit!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo výborné, měla jsem grilované kalamáry se salátkem. Jako předkrm telecí tatarák. Jídlo je dražší, ale jeho kvalita a servis odpovídá ceně. Obsluha pohodová. Prostředí je také velmi příjemné, žádný extra upjatý luxus. Jedné mínus bych dala ceně alkoholu- víno 2 dcl za 150 Kč a aperol spritz za 120 Kč mi přijde docela dost a když už, tak má být voda zdarma. Jinak 5 hvězd.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V Retro se nachází erudovaný personál, který dokáže velmi dobře poradit při výběru vín, které mají i rozlévané velmi kvalitní . To, co bych více ocenil je proklientský přístujp, který při reklamování jídla nebyl žádný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
No není, co dodat, příjemný a velmi ochotný personál, čte každé přání.... Jídlo mňam, kvalitní vína.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
SÍLA SLABOSTI. Kouzelný paradox vzniklý kombinací protikladů, ale proč ne? – tentokrát jsme poprvé vystoupali do patra a měli jsme pocit, že tento posun nám velmi prospěl. Třebaže jsem se do restaurace Retro consistorium původně těšila na bílá vína – křupavý Veltliner z Rakouska a minerální ryzlink z Nahé, tím, že se ze žhavé letní výhně vyvrbilo nízkotlaké upršené bezútěšno, bylo nutné sáhnout po těžším kalibru. Osvědčila se lahvovaná rudá Vášeň z benátského kraje, následovaná vínem z Pulie – Primitivo totiž léčí všechny rozmary nálad včetně vrtochů počasí. A v každé roční době mi chutná risotto, tentokrát bylo provoněné rozmarýnem a hořčicí. Na druhé straně stolu se ozývaly tlumené povzdechy štěstí nad krůtím masem ve slaninovém kabátku. Oba nás dojal rozkošný salát z cukety, rukoly a manga s kešu oříšky. Komplikovaný byl závěr oběda, po čokoládovém dortu se slaným karamelem, bylo nutné zvolit digestiv – v jednom případě to byla muškátová grappa, ve druhém kvalitní rum. Tož na naše slabosti a hlavně na zdraví zcela bez ohledu na počasí!
Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO