Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 34x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Retro Consistorium

Přehled hodnocení
94% celkově
93% personál
93% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 21x
4 12x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná obsluha, výborné jídlo , víno a velmi příjemné prostředí .
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Moc mile prekvapeni v centru Brna hned vedle nakupniho centra Spalicek - jizanska kuchyne, skvela vina a grappy + prijemny interier pro rychly obed i vecerni posezeni s prateli..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ? – proč váhat, když je splnitelné, bude Vás bavit a nikomu neuškodí? V restauraci RETRO CONSISTORIUM jsem s přáteli probírala svou letošní úrodu dobrých úmyslů, jež – mimo jiné - zahrnuje i snahu ochutnat o něco méně, za to však o něco lepších vín, než dosud. Taková drobná, sympatická, osobní nepřímá úměra, coby úlitba půvabné bohyni správných proporcí, krásné … – a teď jí nemohu přijít na jméno! No, co se dá dělat, uzavírám krátký proslov, bude nutné vzývat jiné božstvo! A vyhrál to Akratopotés - bůh nezředěného vína. Pod jeho ochranou jsme v restauračním zařízení, které fandí výbornému jídlu i pití, zvedli číše na pozdrav všem předsevzetím. Hlavní roli hrálo Primitivo di Manduria a skvěle připravená pasta. Drobný přípitek by si možná zasloužila i múza Mnemé, co jest patronkou dobré paměti, ale to bych porušila původní záměr. Pijeme, neředíme a v klidu se srovnáme i s tím, že občas leccos zapomínáme. Hlavně, že víme, kde se o nás hezky pečuje, jídlo chutná a víno zušlechťuje mysl. NA ZDRAVÍ!
Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
RETRO CONSISTORIUM v úplňkovém čase. V Brně čerstvě napadl sníh, na trase z Králova Pole do středu nejezdily tramvaje ... Obědem se vše urovnalo jako mávnutím kouzelného proutku. U mne houbová polévka, na druhé straně stolu carpaccio. Já roštěnka s rýží, přítel zůstal věrný italskému stylu a pochutnal si na pastě vyladěné parmazánem. Oba jsme se shodli na červeném vínu ze Sicílie. Dobrou chuť úplně úplňkově!
Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium Restaurace Retro Consistorium
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO