Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 224x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Restaurante Brasileiro

Přehled hodnocení
95% celkově
94% personál
91% prostředí
96% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 165x
4 53x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vzdy v teto restauraci, jidlo skvele, personal mily, nosili nam co jsme si prali:) tentokrat nas posadili v hirnim patre, kde jsme jeste nebyli, i tak to byla super navsteva! Pro milovniky masa jasna volba!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Brasileuri opet nezlamalo, jídlo bylo vynikající, z mas nejvíce zaujala svíčková s parmezánem. Obsluha byla ochotná, na požádání přinesla cokoliv z jídelního lístku.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Klasika, kdo zná, ví. Kdo nezná, měl by zajít, i když je restaurace spíš kolem. Kdo chce větší nabídku na salátbaru, doporučím raději Slovanský dům. Jinak celkově nadstandard v ČR.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Rádi se do tohoto podniku vracíme. Je to naše několikátá návštěva a vždy se velice dobře najíme a pobavíme s obsluhou, která je vždy dobře naladěná a baví hosty. Úroveň restaurace je tradičně vysoká.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Byla to naše první návštěva této restaurace, chování mladého pána co nás usazoval dole ke stolu - vyloženě pubertální, ale co se týče masa a salátového baru, tak to mohu jedině doporučit.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
V Brasileiru jsme byli tentokrát na Valentina a bylo bohužel celkem znát, že je podnik úplně plný. Dlouho jsme čekali na sommeliera a i jinak skvělá obsluha nebyla taková jako obvykle, ale jinak jídlo jako vždy skvělé.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo vynikající, nelze ani popsat, skutečný gurmánský zážitek. Prostředí velmi příjemné, obsluha velmi milá, usměvavá a ochotná. Mohu jen doporučit, vhodné i jako výborný dárek .
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Kromě vynikajícího jídla, kterého bylo neustále dostatek, mě velmi mile potěšilo chování personálu. I když jsme měli rezervaci na kratší dobu, než jsme čekali, vyšli nám vstříc. Obsluha je milá a usměvavá, a je vidět, že jim záleží na každém zákazníkovi, což je velké plus. Jen ty stoly by mohly být trochu dál od sebe. :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Obsluha je v Brasileiru skvělá a příjemná, je vidět, že je práce baví. Maso a salatovy bar jsou taky luxusní. Bohužel se vam může stát, ze dostanete stůl pro dva, který je tak nalepeny na ostatni, že to spíš vypada jako stůl pro šest lidí.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO