Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 200x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Restaurante Brasileiro

Vychutnejte si brazilské churrasco-rodízio. Grilovaná masa plemen jihoamerických býků, ryby, mořské plody a další brazilské speciality salátového baru... Za jednu cenu můžete sníst, kolik chcete! „Churrasco“ je tradiční způsob přípravy různých druhů mas, zejména hovězího, ve speciálním grilu, na kterém se opékají velké či malé kusy nabodnuté na špízu. „Rodízio“ je způsob servírování, při kterém tzv. passadores de carne chodí mezi stoly a odkrajují maso ze špízu na talíř. Každý host má na stole kolečko. Otočí-li ho zelenou barvou nahoru, znamená to jasný signál - chci doplnit talíř! To vše najdete v této restauraci.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva restaurace Brasileiro jsou vždy naprosto úžasné gurmánské hody. Na své si přijde každý milovník kvalitní gastronomie. Ve spojení se skvělým personálem jde vždy o nezapomenutelný zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělý gastronomický zážitek! Můj tip - kachní prsa v tymiánu, hovězí v parmezánu, Coxăo mole spodní část hovězí kýty protknutá sýrem. Milý a ochotný personál, uprostřed večera taneční vystoupení v brazilském stylu. Jen poněkud nedostatek místa.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci jsme navštívili za účelem rodinné oslavy a byli jsme nadšení! Jídlo je samozřejmě vyhlášené ale velké plus dávám za velmi milý a profesionální přístup obsluhy :) navíc Brasileiro u radnice je příjemnější než to ve Slováči, co se prostředí týče :) mockrát děkujeme a příště se zase těšíme!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO