Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 188x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Restaurante Brasileiro

Vychutnejte si brazilské churrasco-rodízio. Grilovaná masa plemen jihoamerických býků, ryby, mořské plody a další brazilské speciality salátového baru... Za jednu cenu můžete sníst, kolik chcete! „Churrasco“ je tradiční způsob přípravy různých druhů mas, zejména hovězího, ve speciálním grilu, na kterém se opékají velké či malé kusy nabodnuté na špízu. „Rodízio“ je způsob servírování, při kterém tzv. passadores de carne chodí mezi stoly a odkrajují maso ze špízu na talíř. Každý host má na stole kolečko. Otočí-li ho zelenou barvou nahoru, znamená to jasný signál - chci doplnit talíř! To vše najdete v této restauraci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moje první zkušenost s Brasillero. Zážitek jako žádný jiný, nekonecná nabídka nenapodobitelných gastronomických kousků. Každé další ochutnané maso překonává to předchozí. I samotný bufet by stál za to.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme zde podruhé a opět to byl super zážitek. Nutno vyzdvihnout skvělý personál!!! Zde jsem měla pocit, že jsem vítaným hostem a na ničem jiném nezáleží. Maso bylo vynikající, a ač jsme neochutnali všechna nabízená jídla, nezbylo nám v bříškách místo ani na dezert. Vřele doporučuji!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO