Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 223x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Restaurante Brasileiro

Vychutnejte si brazilské churrasco-rodízio. Grilovaná masa plemen jihoamerických býků, ryby, mořské plody a další brazilské speciality salátového baru... Za jednu cenu můžete sníst, kolik chcete! „Churrasco“ je tradiční způsob přípravy různých druhů mas, zejména hovězího, ve speciálním grilu, na kterém se opékají velké či malé kusy nabodnuté na špízu. „Rodízio“ je způsob servírování, při kterém tzv. passadores de carne chodí mezi stoly a odkrajují maso ze špízu na talíř. Každý host má na stole kolečko. Otočí-li ho zelenou barvou nahoru, znamená to jasný signál - chci doplnit talíř! To vše najdete v této restauraci.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vzdy v teto restauraci, jidlo skvele, personal mily, nosili nam co jsme si prali:) tentokrat nas posadili v hirnim patre, kde jsme jeste nebyli, i tak to byla super navsteva! Pro milovniky masa jasna volba!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Brasileuri opet nezlamalo, jídlo bylo vynikající, z mas nejvíce zaujala svíčková s parmezánem. Obsluha byla ochotná, na požádání přinesla cokoliv z jídelního lístku.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Klasika, kdo zná, ví. Kdo nezná, měl by zajít, i když je restaurace spíš kolem. Kdo chce větší nabídku na salátbaru, doporučím raději Slovanský dům. Jinak celkově nadstandard v ČR.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO