Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 191x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Zámek Zábřeh

Kouzelné prostředí renesančního zámku, výborná česká kuchyně v tradiční i moderní úpravě a původní středověký vinný sklep z 16. století – vítejte v restaurantu Zámek Zábřeh v Ostravě. 

Zatímco mottem obnovy zámku byl respekt k historii, v zámecké kuchyni je to respekt k surovinám. Šéfkuchař Pavel Gavenda a jeho tým vaří hlavně z čerstvých sezónních ingrediencí z vlastní produkce nebo od místních farmářů. Jaro a léto tu chutná jinak než podzim a zima. Kouzlo okamžiku umocňuje historický interiér s renesančními klenbami, originály barokních map Moravy nebo otevřený cihlový krb. Ochutnat můžete skvělé pivo z vlastního pivovaru Pikard.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Návštěvu hodnotím jako vynikající, zahraniční hosté byli nadšení, ze svíčkové byli nadšení. Servis byl skvělý. Děkujeme, máme důvod se sem vracet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, velmi příjemná obsluha, krásně prostředí zámecké restaurace s plápolajícím ohněm v krbu, to vše dělá z návštěvy podniku gurmánský zážitek. Už se tesim na další příkezitost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO