Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Restaurant Zámek aneb Divadelní restaurace Na Kovárně

Restaurace Na Kovárně nabízí 40 míst k sezení v útulném domácím prostředí s divadelní tématikou, prvotřídně ošetřený Bernard 11° a Plzeň 12°, příjemnou obsluhu a hlavně poctivou kuchyni.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Za mě docela zklamání, na to jak se restaurace prezentuje na internetu. Prostředí restaurace je pěkne, ovšem prázdné židle ve večerní době nikdy nevěsti tu nejlepší restauraci. Obsluha dvakrát přívětivá nebyla, ale nic strašného, možná občas úsměv by pomohl. Na jídle by se také určitě dalo zapracovat. Bohužel nic kvůli čemu bych se měl vrátit

Tomasm
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Jidlo bylo dobré i přes delší přípravu, obsluhujici je jak lekla ryba.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba