Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 17x 100 0

Restaurace Zámecká sýpka

Přehled hodnocení
79% celkově
72% personál
85% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 6x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
vlastně mi to vychází na 3,5. Hodnocení 3 je to ve srovnání s Prahou a Brnem. Chápu, že v Blansku je to špička. Na rychlý pracovní oběd je to v pohodě. Uvítání 0. Musel jsem servírku (jinak příjemnou) kolemjdoucí odchytit. Hosté jsou zvyklí si hledat místa sami. Ale měl jsem rezervaci z Restu. Jinak obsluha rychlá, efektivní. Prostředí: z té nádherné sýpky by se dalo vytlouct více. Chod restaurace v době oběda dosti hektický, trochu připomínajícínádražíi hlukem. Za to jídlo slušné, snad kromě polévek... káva slušná.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Hezké místo. Hovězí polévka malinko slanejsi. Nicméně druhé výborné (hovězí kotleta).
Restaurace Zámecká sýpka
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zamecka sypka nám byla doporučena a rozhodli jsme se ji vyzkoušet. Posezení na terasce bylo moc příjemný, personál usměvavý a milý a jídlo dobre I když malinko dražší. Polévka za 50 Kč me trochu překvapila, ale byla dobra.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dnes ve dvou na večeři. Interier restaurace na jedničku. S ohledem na počasí jsme seděli na terase a je velká škoda, ze neinvestovali i do venkovního posezení. Pesonal příjemný. Jídlo za 45min. Ovšem jakékoliv pochybení či nedostatky byli zapomenuty po ochutnani. Jídlo je opravdu skvělé! Zena měla svíčkovou a ja měl teleci saltimboccu s parmskou šunkou a salveji - BEZ CHYBY!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jak už bylo zmíněno v jiné recenzi, prostředí fajn, jídlo výborné, ale personál je bohužel nějaký krutopřísný až naštvaný. škoda, neb jinak by v Blansku neměli konkurenci. určitě však doporučuji - stojí za vyzkoušení
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Cena, zvlášť k velikosti porce, byla vyšší. Kapustičky na smetaně s brambory sestávaly z 5 brambůrků a 6 kapustiček s trochou omáčky, to za 95 Kč. Ani nebyly slané, a slánka nikde. Číšník vypadal, že by potřeboval dobrá antidepresiva, jinak obsluha i její rychlost v pořádku. Polévka dne podle jídelníčku stála 30 Kč, tak jsem se zeptal, jakou mají. Vyjmenovali mj. kulajdu, tak jsem si dal kulajdu. Naúčtovali mi za ni ovšem 49 Kč...
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 4
Velmi pěkné prostředí, zajímavá nabídla jídel - tatarák a carpaccio doporučuji, stejně tak i dezerty (čokoládový dort je vynikající!). Polední menu ma vždy jedno jídlo speciální, zbytek jsou klasiky, na který je každý zvyklý. Co se obsluhy týče, tak snad až na jednu návštěvu jsem se setkal spíše s nepříjemným personálem (ať už při návštěvě s kamarády, na oběd či s rodinou), což je to jediné, co mi na restauraci vadí.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Tuto restauraci rozhodně nemohu doporučit, personál zapomněl na naše objednávky, jídlo nám donesli studené, a ještě k tomu na několik částí. Pivo jsme dostali pod míru.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme v restauraci na obědě s rodinou ze Švédska. Obsluha velmi příjemná a opravdu na úrovni. Také jsme byli překvapeni, že jsme dlouho nečekali na jídlo, které nemělo chybičku, restauraci doporučuji i pro gurmány.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO