Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

14 fotek
Podnik dočasně nepřijímá rezervace z Restu

Dne 12. března byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 1. dubna a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

Na mapě

Informace Restaurant Volt

U jablonecké přehrady vyrostl řemeslný PIVOVAR VOLT a v něm Restaurant Volt a Pivnice Volt.

Přijďte ochutnat tradiční pokrmy v netradiční úpravě – steaky či ryby vše z českých luků a hájů, ale i lehké předkrmy či Voltovy misky hojnosti. To vše pod vedením šéfkuchařů Matěje Šimůnka a Petra Filipi. Nezapomeňte na skvostné dezerty. K lahodným pokrmům zde nabízejí i skvělá vína, na jejichž výběru si dali opravdu záležet. Pozvěte tedy všechny, co máte rádi a zažijte příjemnou i energickou atmosféru.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Naprosto dokonalé degustační Valentýnské menu. Konečně jsem měl možnost ochutnat špičkově připravené Foie gras a ten steak 62 dnů stařený dokonalost. Osobně nám jej donesl kuchař s patřičným komentářem. Samostatnou kapitolou byla obsluha. Úžasný číšník, veselý, milý a jeho příběhy jen dokreslily již tak dokonalou atmosféru.

  • Uživatelská fotka z Restaurant Volt
  • Uživatelská fotka z Restaurant Volt
  • Uživatelská fotka z Restaurant Volt
  • Uživatelská fotka z Restaurant Volt
  • +1
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno