Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • El Cid

    Plzeň, Křižíkovy sady 325/1, 30100

Restaurant & Vinárna Jadran

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
S přítelem jsem vyzkoušeli vinárnu Jadran zase po delší době a nebyli jsme zklamáni. Jídlo dobré - oblíbený Plzeňský dráček, velké porce, pivko dobře vychlazené. Spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme s přáteli navštívili bývalou Morávku, všechny jídla výborná, velké porce, pivko řádně vychlazené a vínka velký výběr. Určitě se sem zase brzy vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik navštěvujeme s přáteli pravidelně, jako vždy vše výborné, jak všechny jídla, mladé vínko, pivko i obsluha. Jediná nevýhoda, že je podnik stále jen kuřácký.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vinárnu navštěvujeme s přítelkyněmi pravidelně, tentokrát s ochutnávkou burčáku. Výborný slaďoučký červený z Moravy, doporučujeme. Ani žádné z jídel nezklamalo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S kamarádkami navštěvujeme vinárnu již dlouho a pravidelně, i tentokrát bylo jako vždy všechno v pořádku, personál příjemný, ochotný, ani jídlo i pití nezklamalo.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO