Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • El Cid

    Plzeň, Křižíkovy sady 325/1, 30100

Restaurant & Vinárna Jadran

Samotný restaurant Jadran byl založen již v roce 1922 a velmi rychle se stal vyhledávanou restaurací nejen pro výtečnou kuchyni, ale i z důvodu bohatého výběru kvalitních ročníkových vín, která byla uskladněna v patrových sklepích přímo pod restaurací. Jako jeden z mála restaurantů si Jadran svoji oblibu udržel i po II. světové válce. Interiér vinárny zdobí nástěnné malby akademického malíře Jiřího Kovaříka. V roce 2010 dochází ke spojení dvou silných tradic restaurace Jadran a legendární Moravské vinárny, která byla nucena opustit původní prostory a nyní funguje právě zde. V podniku nabízíme českou i mezinárodní kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
S přítelem jsem vyzkoušeli vinárnu Jadran zase po delší době a nebyli jsme zklamáni. Jídlo dobré - oblíbený Plzeňský dráček, velké porce, pivko dobře vychlazené. Spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme s přáteli navštívili bývalou Morávku, všechny jídla výborná, velké porce, pivko řádně vychlazené a vínka velký výběr. Určitě se sem zase brzy vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik navštěvujeme s přáteli pravidelně, jako vždy vše výborné, jak všechny jídla, mladé vínko, pivko i obsluha. Jediná nevýhoda, že je podnik stále jen kuřácký.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO