Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant & Vinárna Jadran

Samotný restaurant Jadran byl založen již v roce 1922 a velmi rychle se stal vyhledávanou restaurací nejen pro výtečnou kuchyni, ale i z důvodu bohatého výběru kvalitních ročníkových vín, která byla uskladněna v patrových sklepích přímo pod restaurací. Jako jeden z mála restaurantů si Jadran svoji oblibu udržel i po II. světové válce. Interiér vinárny zdobí nástěnné malby akademického malíře Jiřího Kovaříka. V roce 2010 dochází ke spojení dvou silných tradic restaurace Jadran a legendární Moravské vinárny, která byla nucena opustit původní prostory a nyní funguje právě zde. V podniku nabízíme českou i mezinárodní kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik navštěvujeme s přáteli pravidelně, jako vždy vše výborné, jak všechny jídla, mladé vínko, pivko i obsluha. Jediná nevýhoda, že je podnik stále jen kuřácký.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vinárnu navštěvujeme s přítelkyněmi pravidelně, tentokrát s ochutnávkou burčáku. Výborný slaďoučký červený z Moravy, doporučujeme. Ani žádné z jídel nezklamalo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO