Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 13x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Villa Voyta

Přehled hodnocení
87% celkově
91% personál
92% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 1x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace pusobi klidnym, ale vsednim dojmem. Menu neurazi, ale ani neosilni. Jidlo dobre, ovsem k dokonalosti mu chybi trocha fantazie. Personal byl mily a snazil se, ale trochu etikety o stolovani ve vyssi divci urovni by neuskodil.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V této hotelové restauraci jsem byl poprvé a věřím, že nikoli naposled. Velmi příjemné, vkusné secesní prostředí vyvolávalo mimořádný sváteční dojem. Dal jsem si jelení pečeni se šípkovou omáčkou a karlovarskými knedlíky, k tomu červené víno. Byl jsem velmi spokojený.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Mela jsem gulas z divocaka a nebylo mi pak dobre
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tato navsteva byla pro me zcela gurmanskym zazitkem. Nejenze maji vynikajici a kvalitne připravenou domaci limonadu, ale chvalim i danci hrbet, ktery byl uplne nejlepsi.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tato restaurace, která je součástí malého hotýlku, je v klidné vilové čtvrti. Interiér je útulný a personál příjemný. K jídlu jsem měl daňka na šípkové omáčce a bylo to opravdu vynikající. Mohu jedině doporučit i když je to samozřejmě dražší.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Di Vily Voyta chodím rád. Personál je ochotný, vyjde vstříc Vašim přáním, nikdy jsem nezaznamenal problém, vždy máte pocit osobní péče. U restaurace se bezproblémově zaparkuje. Jídlo vždy velice dobré, tentokrát měli zvěřinu. Vždy si lze dát něco dietnějšího nebo tu dietu nechat stranou. Doporučuji pro popovídání u dobrého jídla v příjemném prostředí.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Že jsme byli mile překvapeni po všech stránkách je slabé slovo - jídlo, pití i obsluha naprosto dokonalé. Na jejich domácí chleba a čokoládový páj budeme ještě dlouho vzpomínat!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Přestože dostupnost tohoto podniku je vzhledem k lokalitě jeho umístění trochu obtížnější, stojí za to jej i tak navštívit. Jídlo v této restauraci je gastronomickým zážitkem, který je podpořen skvělou a profesionální obsluhou.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Fantastický zážitek a velké překvapení. Vynikající jídlo, všímavá a milá obsluha a příjemné prostředí. Celý večer byl na jedničku. Jediným mínusem je pro mě lokalita podniku.
Restaurant Villa Voyta Restaurant Villa Voyta Restaurant Villa Voyta Restaurant Villa Voyta
Zobrazit reakci restaurace
Celkově    
personál 2
prostředí 5
jídlo 2
Byl jsem tu už před lety a to jsem byl naprosto nadšen, ale včera to byla, při srovnání cena/výkon doslova hrůza. V restauraci jsem byli v 19:00 naprosto sami, což bylo asi první varování. Číšnice se snažila, ale byla prkenně škrobená. Jídlo mě strašně zklamalo - kulajda příliš zahuštěná, takže to byla spíš omáčka a z mých telecích líček jsem dobrou třetinu musel okrájet, protože to bylo tučné. Manželka měla tataráček z lososa, kde bylo víc cibule, než lososa. Kuřecí supréme s rizotem bylo tak chuťově intenzívní, že musela víc než půlku nechat. A bohužel musím dodat, že zbytek večera strávila na záchodě :-(.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO