Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 7x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Villa Voyta

Přehled hodnocení
93% celkově
94% personál
100% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 1x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Že jsme byli mile překvapeni po všech stránkách je slabé slovo - jídlo, pití i obsluha naprosto dokonalé. Na jejich domácí chleba a čokoládový páj budeme ještě dlouho vzpomínat!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Přestože dostupnost tohoto podniku je vzhledem k lokalitě jeho umístění trochu obtížnější, stojí za to jej i tak navštívit. Jídlo v této restauraci je gastronomickým zážitkem, který je podpořen skvělou a profesionální obsluhou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Fantastický zážitek a velké překvapení. Vynikající jídlo, všímavá a milá obsluha a příjemné prostředí. Celý večer byl na jedničku. Jediným mínusem je pro mě lokalita podniku.
Restaurant Villa Voyta Restaurant Villa Voyta Restaurant Villa Voyta Restaurant Villa Voyta
Celkově    
personál 2
prostředí 5
jídlo 2
Byl jsem tu už před lety a to jsem byl naprosto nadšen, ale včera to byla, při srovnání cena/výkon doslova hrůza. V restauraci jsem byli v 19:00 naprosto sami, což bylo asi první varování. Číšnice se snažila, ale byla prkenně škrobená. Jídlo mě strašně zklamalo - kulajda příliš zahuštěná, takže to byla spíš omáčka a z mých telecích líček jsem dobrou třetinu musel okrájet, protože to bylo tučné. Manželka měla tataráček z lososa, kde bylo víc cibule, než lososa. Kuřecí supréme s rizotem bylo tak chuťově intenzívní, že musela víc než půlku nechat. A bohužel musím dodat, že zbytek večera strávila na záchodě :-(.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásné prostředí secesní vily, profesionální a příjemná obsluha, vynikající jídlo. Byl to příjemný večer.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý den. Restaurace Villa Voyta je gurmánský zážitek, není divu... v letech 1996-1998 tady byl šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Vaří skvěle, jídlo bylo delikatesní, luxusní a personál velmi příjemný profesionál!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající jídlo, stručné přehledné víkendové menu s možností doplnění ze stálého lístku. Klidná "prvorepubliková" atmésféra, byla vhodně doplněna něvšedním zájmem obsluhujícího číšníka. Mimořádně lákavá nabídka na nedělní oběd v klidné amosféře.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO