Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 7x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Villa Voyta

Restaurant se nachází v historické secesní budově Villy Voyta v klidné městské části Praha 4 Lhotka. Restaurace nabízí přátelskou atmosféru, klidné prostředí a více než gastronomický zážitek v místě historického hostince Daliborka z roku 1912. Tady býval jedním z prvních hostů prvního majitele a zakladatele Daliborky pana Josefa Vojtěcha slavný malíř Mikoláš Aleš. Dnes můžete vybírat z menu, ve kterém vycházíme ze základních českých a evropských receptů a s láskou připravujeme pokrmy z místně příslušných a zásadně čerstvých surovin. Každý týden pro vás připravujeme kromě stálého menuSpeciality týdne. V naší nabídce myslíme také na naše nejmenší. 

V restaurantu pro vás připravíme vydatnou snídani, pracovní nebo slavnostní oběd, romantickou večeři, vysněnou svatební hostinu nebo raut pro Vaše přátele nebo obchodní partnery. 

Gastronomické služby nabízíme v restaurantu, baru, dvou zimních zahradách a letní zahradě. Všechny prostory našeho restaurantu jsou nekuřácké. 
 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Že jsme byli mile překvapeni po všech stránkách je slabé slovo - jídlo, pití i obsluha naprosto dokonalé. Na jejich domácí chleba a čokoládový páj budeme ještě dlouho vzpomínat!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Přestože dostupnost tohoto podniku je vzhledem k lokalitě jeho umístění trochu obtížnější, stojí za to jej i tak navštívit. Jídlo v této restauraci je gastronomickým zážitkem, který je podpořen skvělou a profesionální obsluhou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Fantastický zážitek a velké překvapení. Vynikající jídlo, všímavá a milá obsluha a příjemné prostředí. Celý večer byl na jedničku. Jediným mínusem je pro mě lokalita podniku.
Restaurant Villa Voyta Restaurant Villa Voyta Restaurant Villa Voyta Restaurant Villa Voyta
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO