15 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Na mapě

Informace Restaurant Villa Voyta

Restaurant se nachází v historické secesní budově Villy Voyta v klidné městské části Praha 4 Lhotka. Restaurace nabízí přátelskou atmosféru, klidné prostředí a více než gastronomický zážitek v místě historického hostince Daliborka z roku 1912. Tady býval jedním z prvních hostů prvního majitele a zakladatele Daliborky pana Josefa Vojtěcha slavný malíř Mikoláš Aleš. Dnes můžete vybírat z menu, ve kterém vychází ze základních českých a evropských receptů a s láskou připravují pokrmy z místně příslušných a zásadně čerstvých surovin. Každý týden pro vás připravují kromě stálého menu i speciality týdne. 

V restaurantu pro vás připraví vydatnou snídani, pracovní nebo slavnostní oběd, romantickou večeři, vysněnou svatební hostinu nebo raut pro vaše přátele nebo obchodní partnery. 

Gastronomické služby nabízí v restaurantu, baru, dvou zimních zahradách a letní zahradě. Všechny prostory restaurantu jsou nekuřácké. 
 

Zobrazit více
  • +9

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Hotelová restaurace v klidné části Prahy, nečekejte ani výhled na Hrad nebo designový interiér, ale k větší rodinné oslavě zcela postačí. Personál ochotný a k ruce, možná i proto, že restaurace byla jinak prázdná. Jídelní lístek skromný, ale všechna jídla připravena výborně. Vynikající polévky, carpaccio, steak z jihoamerické svíčkové, rizoto, kuře i dezerty, snad jen hovězí medailonky měl kuchař sundat ze sporáku o chvíli dřív. O něco vyšší než průměrná cena je přiměřená úrovni podniku. Jedna hvězda dolů za to, že po dvou skleničkách došlo Martini. Jinak spokojenost.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace