Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U zlatého býka

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace s milým a ochotným personálem. Jídlo bylo vynikající. Měli jsme lososa na kopru a steak s pepřovou omáčkou. Vše bylo velmi chutné. Rádi se sem vrátíme.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Při příchodu jsme dostali na výběr zda restauraci či "přístavek" vedle.Jelikož jsem ve vyšším stadiu těhotenství a specifikovali jsme při rezervaci nekuřáckou část, vybrali jsme si přístavek vedle restaurace.Připravený byl velmi vysoký, pro stolování (jednomu členovi rodiny je přes 70 let) nepohodlný a velmi stroze prostřený stůl, včetně dětské sedačky pro dítě. O dítěti při rezervaci nebyla řeč.Tomu jsme se nekonec zasmáli, že personál tak trochu předběhl dobu a sami jsme se přestěhovali k volnému stolu vedle s normální výškou (personál, se kterým bychom se na změně domluvili, přítomen v "přístavku" nebyl).Měla jsem na původním stole připravený špinavý nůž, tak jsem si ho vyleštila ubrouskem a nic neříkala, nechtěla jsem negativně ovlivnit ostatní. Další člen rodiny však už požádal o výměnu vidličky, která byla také špinavá. Jídlo bylo dobré a servírka oblečená jako čarodějnice milá, ale celkově jsem byla z návštěvy restaurace spíše rozpačitá a své volby jsem litovala.Možná jsme měli zvolit raději vnitřek restaurace, třeba by tam bylo celkově vstřícnější prostředí s nepřetržitě přítomným personálem. V době veliké konkurence mezi restauracemi bych příště více přemýšlela, kde si rezervuji stůl.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tento podnik navštěvuji často. Jídlo je vždy vynikajicí, i polední menu je připavováno minutkově, což svědčí o zaručené čerstvosti. Obsluha je milá a pokorná, usměvavá a ochotná. Prostředí vždy čisté a upravené. Poměr ceny a kvality nemá v Písku konkurenci. O.S.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo opravdu chutné není co hanit. Obsluha je průměrná, prostředí moc milé. Jediné mínus je poměrně dlouhé čekání na oběd, restaurace byla poměrně prázdná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Spokojenost s restaurací ve všech směrech.Hodnotím jako nejlepší v Písku.Budu doporučovat svým známým.V.Schmidt,
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci je oddělený výklenek, takže uzavřená společnost není rušena ostatními hosty, personál není ani vtíravý, ani nevšímavý, jídlo bylo velmi dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Již jsme tuto restauraci navštívili několikrát. V Písku nemá konkurenci. Moc jste se zlepšili.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO