Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Svatého ducha

Restaurace se nachází v jedinečném prostředí, v těsné blízkosti světového unikátu - přesunutého gotického kostela Nanebevzetí Panny Marie. Restaurant je umístěný v budově středověkého barokního špitálu. Jsou zde připravována jídla české i mezinárodní kuchyně, zmrzlinové poháry a dezerty.

V letních měsících je k dispozici venkovní terasa.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Hrozná obsluha a nedávejte si svíčkovou, pokud nechcete přijít o chrup. Jít si sami pro skleničky na šampus, když ho slečna donesla, servírovat jídlo přes hlavu, dát dětem jídlo o hodně později než dospělým, prostě hrůza. P. Gabriš by se musel při návštěvě stydět. Za jeho éry to skutečně byl podnik, který jsme rádi a pravidelně navštěvovali. Sem už nyní určitě nepřijdeme.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Zahrádka obyčejná, ale vevnitř je luxusní prostředí, nebál bych se sem vzít kohokoli. Rozsáhlý jídelní lístek. Na všem jsme si pochutnali (doporučujeme alsaský vývar), vyjma pikantních špaget, které nebyly ani pikantní, ani vlastně dosolené. Obsluha profesionální a příjemná. Takovýchto restaurací není mnoho.

Václav Fuksa
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Doporučujeme romantické prostředí

Matějovic
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno