1 fotka

Restaurant U Mořice

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurant U Mořice

Restaurant U Mořice si vždy pochutnáte na tradičních českých i mezinárodních specialitách. Jak název napovídá restaurant najdete vedle kostela svatého Mořice.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Podprůměrná restaurace. Celkovem třetí návštěva a vždy problém s jídlem které je tuctové až podprůměrné a zpravidla studené. Naposledy česnečka která kolem česneku ani neprošla a kdyby kuchař přidal k vajíčku uvařenému natvrdo a krájenému na kostičky a uzenému ještě kroupy mohla být hrstková. Steak studený a pročený o mnoho více než jak byl objednáván, selečí játra vysušená a tvrdá jak podrážka. Pokud má tato restaurace podle majitele doplňovat jeho druhou restauraci Drápal - tak ani omylem. Obsluha neochotná - i pozdrav dělá problém. Škoda že celý stůl nevydržel mlčet když se otrávený čísník postavil beze slova ke stolu s tabletem v ruce a čekal co se bude dít. Pak na stůl mrskne pivo které je kompletně zaprasené od pěny a zase ani nezabučí... když odchazí bez tringeltu tak už člověk ani družnou komunikaci neočekává - nezklamal. Jediná výhoda - prostorná a hezká zahrádka v krásném prostředí.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace