5 fotek
Na mapě

Informace Restaurant u Matěje

Restaurace má stavebně oddělené kuřácké a nekuřácké prostory. Snídaně jsou podávány formou švédského stolu. Na přání připraví menu pro skupiny, rauty, bussines menu. Restaurace je otevřena celoročně a nabízí především kvalitní a chutnou českou domácí kuchyni.
Z jídelního lístku si však můžete vybrat i jídla mezinárodní. Dále nabízí speciální denní menu. Pro hosty dále nabízí velký výběr tuzemských i zahraničních vín, alkoholických i nealkoholických nápojů a především dobře vychlazené pivo z Plzně. Na objednávku je možno uspořádat netradiční oslavy, svatby, křtiny, firemní i zákaznické dny ve stylovém prostředí pro jednotlivce i skupiny. V penzionu se nachází hobby koutek pro děti i dospělé (stolní fotbálek, společenské stolní hry aj.). Samozřejmostí je venkovní zastřešené krboviště a prostor k uspořádání jakýchkoliv akcí pod širým nebem.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace