Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant u Matěje

Restaurace má stavebně oddělené kuřácké a nekuřácké prostory. Snídaně jsou podávány formou švédského stolu. Na přání připraví menu pro skupiny, rauty, bussines menu. Restaurace je otevřena celoročně a nabízí především kvalitní a chutnou českou domácí kuchyni. Z jídelního lístku si však můžete vybrat i jídla mezinárodní. Dále nabízí speciální denní menu. Pro hosty dále nabízí velký výběr tuzemských i zahraničních vín, alkoholických i nealkoholických nápojů a především dobře vychlazené pivo z Plzně. Na objednávku je možno uspořádat netradiční oslavy, svatby, křtiny, firemní i zákaznické dny ve stylovém prostředí pro jednotlivce i skupiny. V penzionu se nachází hobby koutek pro děti i dospělé (stolní fotbálek, společenské stolní hry aj.). Samozřejmostí je venkovní zastřešené krboviště a prostor k uspořádání jakýchkoliv akcí pod širým nebem.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO