Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant U Krále Karla

Hotelová restaurace je skutečným klenotem hotelu U Krále Karla a i  jedním z důvodů, kvůli kterému se do našeho hotelu hosté rádi vrací. Restaurace Hotelu U Krále Karla je díky celkově malovanému interiéru místem relaxace. Snídaně  je podávána formou jednoduchého bufetu s výběrem 3 druhů kávy a velkého výběru kvalitních čajů. K snídani si můžete nabídnout od míchaných  vajíček  až po  domácí jablkový závin . Na obědy a večeře je připraveno  a la carte menu,  sestavené, jak z českých, tak zahraničních specialit, ze kterých si vybere i největší požitkář. Nejoblíbenější pochoutkou je celá pečená kachnička pro 4 osoby s variací knedlíků a červeného a bílého zelí. K tomu všemu si můžete dopřát vynikající česká vína z jednoho z nejlepších a nejznámějších českých vinařství a to  je Chateau Valtice.

 

 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO