Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 7x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant U Kašpara

Restaurace má netradiční interiér i letacím kolem jako od Tleskače. Podává se zde zajímavá jídla a můžete si vybrat z 5 druhů ryb.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, rozčleněná stěnami či výškou podlahy na několik propojených místností, vybavených solidním nábytkem ve dřevě, s malbami na zdech. Za povšimnutí stojí kolo Jana Tleskače. Nabídka je pestrá, včetně bezmasých jídel. Ozkoušený Caesar salát byl čerstvoučký a vynikající, následné malinové Mojito dokonalo příjemný zážitek v parném odpoledni.
Restaurant U Kašpara
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jak jsem již psala v hlavním hodnocení, tak restauraci doporučuji, grilovaný hermelín, smažené jalapenos papričky a hovězí tataracek výborný, takže doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pěkný podnik, zašli jsme sem na večeři. Pivo Svijany a Plzeň dobré. Jako předkrm jsme chtěli carpaccio, ale neměli, tak jsem zvolila grilovaný hermelín, který byl výborný a manžel smažené jalapenos, což bylo zajímavý a chutný předkrm :) Jako hlavní chod jsme si dali tataráček s topinkami na sucho, byl výborný, dostatek česneku, takže super. Na závěr drink v podobě piňacolady a cuba libre - také spokojenost, dopručuji.
Restaurant U Kašpara Restaurant U Kašpara Restaurant U Kašpara Restaurant U Kašpara Restaurant U Kašpara
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO