Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Hradeb

Přijďte navštívit restaurant s dlouholetou historii. Mají zde pro Vás připraven široký výběr nápojů a kulinářských skvostů. Ochutnejte vynikající minutky našich kuchařů a denní nabídku hotových jídel. Posezení s přáteli uvnitř restaurantu Vám zpříjemní útulně provedený interiér a kamenná dekorace. V zimě si vychutnáte praskání dřeva v krbu a v létě posezení na naší zahrádce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je vhodná pro všechny příležitosti. Pozor, kuřácká restaurace! Jídlo bylo v pohodě, žádné velké překvapení ani velký průser. Restauraci určitě opět navštívíme. Kousek od centra.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
DOBRÝ VEČER,,,CHCI SE S VÁMI PODĚLIT JEN O TO ,,ŽE JSEM TAM TEN STUL NEMĚLA ZARESERVOVAN,,,,TAK KDE SE STALA CHYBA,? BYLO NÁS 10,,TAK VÁM PĚKNĚ DĚKUJI A ZKONTROLUJTE SI JAK VÁM TATO SPOLUPRÁCE FUNGUJE V PRAXI.....NAKONEC PO PUL HODINĚ PRO NÁS MÍSTO NAŠLI ,,,VAŘÍ VÝBORNE A JSOU MILÍ ,,,JEN VY JSTE TO NĚJAK ZKAZILI...S POZDRAVEM NEŠVAROVÁ JANA.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO