Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 46x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Glaubiců

Přehled hodnocení
85% celkově
90% personál
82% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 19x
4 17x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý den, večerní posezení v restauraci u Glaubiců bylo skvělé, příjemný , rychlý personál, výborné pivo a tatarák. Na Malé Straně více než příjemné ceny. Mohu jen doporučit. Určitě se rádi vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Plzeň za 33 Kč se v Praze jen tak nevidí. Bohužel to ale zase dohánějí cenou jídla. Měl jsem tatarák, který mě nezklamal. Rezervace dávají ke stolům, kde už někdo sedí. Na posezení s kamarády to zase tolik nevadí, ale na rande bych sem nešel.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci mají bezkonkurenční cenu Plzně za 33 Kč, pivo je chuťově skvělé. Jídlo poměrně předražené, my nejedli, ale co jsem měl možnost vidět, jídlo vypadalo vzhledově pěkně. Prostředí klasické hospodské, chválím oddělené kuřácké a nekuřácké prostory. Obsluha rychlá a příjemná.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Typicka ceska hospudka s mnohymi zakoutimi, kam se vejdete v jakemkoliv poctu - pokud mate rezervaci. Nektera mista umi byt rusna, preci jen natrefite na skupinku hlucnych Americanu, ale obsluha je mila a plzen vynikajici (a za skvelou cenu).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme jen pár vynikajících Plzní, jídla jsou bohužel trochu nad našimi možnostmi. Ale stejně zajdeme příště znovu :) .
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci mohu doporučit především na posezení s přáteli u piva. Jestliže hledáte levné pivo v příjemném prostředí v centru Prahy s milou obsluhou, určitě navštivte podnik U Glaubiců!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborně ošetřené pivo za bezkonkurenční cenu. Byli jsme v podzemí na takovém balkonu, vypadalo to tam skvěle.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nejvetsim lakadlem teto hospudky je bezesporu cena tankove Plzne. Pivko je vyborne. Nabidka z menu vypada velmi lakave, ceny jsou trochu vyssi, ale to je dane polohou v centru Prahy. Vzdy, kdyz tam jsme tak je narvano.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
U Glaubicků mají plzničku za 33,- Kč, což se jen tak nevidí. Její kvalita je stále na výborné úrovni, takže se sem rádi vracíme, především s návštěvami z Moravy. Jídlo je tady ale zbytečně předražené a cena neodpovídá kvalitě. No co naděláme, vždy si to vyložíme jako kompenzaci za levné a dobré pivo.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO