Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 41x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant U Glaubiců

Přehled hodnocení
85% celkově
89% personál
82% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 17x
4 16x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci mohu doporučit především na posezení s přáteli u piva. Jestliže hledáte levné pivo v příjemném prostředí v centru Prahy s milou obsluhou, určitě navštivte podnik U Glaubiců!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborně ošetřené pivo za bezkonkurenční cenu. Byli jsme v podzemí na takovém balkonu, vypadalo to tam skvěle.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nejvetsim lakadlem teto hospudky je bezesporu cena tankove Plzne. Pivko je vyborne. Nabidka z menu vypada velmi lakave, ceny jsou trochu vyssi, ale to je dane polohou v centru Prahy. Vzdy, kdyz tam jsme tak je narvano.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
U Glaubicků mají plzničku za 33,- Kč, což se jen tak nevidí. Její kvalita je stále na výborné úrovni, takže se sem rádi vracíme, především s návštěvami z Moravy. Jídlo je tady ale zbytečně předražené a cena neodpovídá kvalitě. No co naděláme, vždy si to vyložíme jako kompenzaci za levné a dobré pivo.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pokud si chcete dát výbornou Plzeň v centru za rozumné peníze,tak jste správně. Ceny jídla vzhledem k lokalitě a turistům trochu vyšší. Personál milý a svižný. Nekuřácké prostory stavebně odděleny
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Typický pražský výčep s obrovským prostorem, milou obsluhou a fajn pivem za málo peněz. Jídlo ovšem tady není žádná velká sláva. Dávali jsme si štrůdl, který jsme museli vracet, jelikož byl nedopečený.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný personál, výborný tatarák, obrovská porce, super levné pivo.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
U Glaubiců znám již dlouho, díky nejlevnější Plzni v centru Prahy to je moje oblíbené místo "na jedno". Tentokrát jsem byla poprvé na jídlo uvnitř a hodnotím kladně. Tatarák byl opravdu vynikající, prostředí takové normální a personál prostě ok.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Ke Glaubicům chodíme především kvůli levné tankové Plzni, která už téměř všude překročila hranici 40kč za půllitr, kdežto tady si dlouhodobě drží cenu 33kč. Jídlo je předražené a není dobré, to nechte turistům. Plzeň není taky žádný zázrak, ale lepší než ve většině běžných podniků.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO