Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 43x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Glaubiců

Restaurace U Glaubiců se nachází v historickém domě v sousedství chrámu sv. Mikuláše na Malostranském náměstí. Vychutnat si zde můžete výtečné speciality tradiční české kuchyně z těch nejkvalitnějších surovin a točenou Plzeň a Velkopopoivického Kozla. Restaurant nabízí posezení jak v interiéru, tak na zahrádce v podloubí, v salonku nebo ve sklepních prostorách.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Typicka ceska hospudka s mnohymi zakoutimi, kam se vejdete v jakemkoliv poctu - pokud mate rezervaci. Nektera mista umi byt rusna, preci jen natrefite na skupinku hlucnych Americanu, ale obsluha je mila a plzen vynikajici (a za skvelou cenu).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme jen pár vynikajících Plzní, jídla jsou bohužel trochu nad našimi možnostmi. Ale stejně zajdeme příště znovu :) .
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci mohu doporučit především na posezení s přáteli u piva. Jestliže hledáte levné pivo v příjemném prostředí v centru Prahy s milou obsluhou, určitě navštivte podnik U Glaubiců!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO