Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 46x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Glaubiců

Restaurace U Glaubiců se nachází v historickém domě v sousedství chrámu sv. Mikuláše na Malostranském náměstí. Vychutnat si zde můžete výtečné speciality tradiční české kuchyně z těch nejkvalitnějších surovin a točenou Plzeň a Velkopopoivického Kozla. Restaurant nabízí posezení jak v interiéru, tak na zahrádce v podloubí, v salonku nebo ve sklepních prostorách.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemné posezení s dobrým pivem a tatarákem. Velice autentické prostředí, které určitě stojí za to navštívit. V centru pivo za dobrou cenu, kde se schází i pražáci nejen cizinci :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurant U Glaubiců je skvělá hospoda, kde jsou pyšní na jejich výbornou a levnou Plzeň. Mně se tenhle styl reklamy líbí a trochu vyšší cenu za jídlo chápu. Měl jsem zde tatarák a byl výborný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
velmi příjemná hospoda
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO