Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 160x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant U Emy Destinnové

Přehled hodnocení
86% celkově
83% personál
84% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 74x
4 68x
3 13x
2 4x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Před pár lety jsem měl Emu jako jednu z oblíbených restauračních adres a nedávno jsme se tam s manželkou vydali znovu. Prostředí se změnilo z útulného a příjemného na strohé a lehce sterilní, to nás ale neodradilo si objednat. Bohužel v salátu z červené řepy, kozího sýra a oříšků zůstaly i skořápky. Objednali jsme si mušle po thajsku s kokosovým mlékem, limetkou a citronovou trávou. Nejprve jsme dostali mušle v těstíčku s majonézou. To jsme odmítli, podruhé dorazily klasické mušle na víně, s česnekem. Číšník ochutnal, žádné "thajské" ingredience nezaznamenal a šel se přeptat kuchaře. Ten ho poslal zpět s tím, že vše je v pořádku, jen se ingredience nestačily rozvinout. Ehm. Resumé: ne příliš příjemné prostředí, nedokonalá kuchyně a kuchař, který nepřizná bud svou chybu nebo to, že to v kuchyni úplně nezvládá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Oceňuji především profesionální a milý přístup číšníka. Chuť jídla, prostředí a vizuální dojem koresponduje s vyšší cenou. Jen nevíme, proč tam bylo tak prázdno -- v úterý v 20:30.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurant U Emy Destinnové Restaurant U Emy Destinnové Restaurant U Emy Destinnové
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Výtečný oběd ve velmi příjemném prostředí rušeném jen hlučnějšími cizinci ve vedlejší místnosti. Paté terinka z mořského ďasa, restované mušle sv. Jakuba z Atlantiku, grilovaný mořský ďas s ratatui a bramborovým pyré s bílým lanýžem, bílé víno, a na závěr cheescake se zázvorovým mascarpone, tmavá čokoládová pěna s lesními plody a espresso. Vše na vynikající úrovni za odpovídající vyšší cenu. Doporučujeme návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy, i tentokrát jsme byli spokojeni, a to i přesto, že kvůli havárii na magistrále vázlo zásobování a šéfkuchař musel menu pro 12 lidí vymyslet poněkud provizorně z toho, co měl, všichni si pochutnali, obsluha se velmi dobře dorozumí anglicky, menu nám bylo představeno, doporučena vhodná vína..Těšila jsem se sice na místní luxusní mušle sv Jakuba,ale i tak spokojenost a doporučuji.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Této recenze je mi vážně líto, protože jsem slyšela na restauraci jen samou chválu a velice jsem se těšila. Bohužel jídlo neodpovídalo nejen očekávání ale ani standartu. Chobotnice byla tuhá, tatarak nebyl čerstvý. Carpaccio bylo vynikající! Celkový dojem bohužel špatný. Možná jsme měli jen smůlu
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V této restauraci jsme byly s přítelkyní již 2x. Opět jsme byly velmi spokojeny. Jídlo bylo vynikající, chuťově i esteticky vyvážené. Velmi milá obsluhující slečna, Rády si tento zážitek znovu zopakujeme. Děkujeme a vřele doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní jako vždy a všechno od Stevena Trumpfhellera a jeho týmu. Tentokrát jsme ochutnali salát s restovaným králíčím masem a papardelle s ragú z divočáka.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí bylo podle očekávání. Odpovídá názvu restaurace, laděné do doby Emy Destinové. Možná jen kukačky (hodiny), které byjí jsou u jídla trochu iritující. Jídlo výborné není co dodat. Jedinou výtku bychom měli k personálu (servírka velice milá), řešit interní neshody na baru tak aby je slyšeli hosté neni příliš ideální a kazí to atmosferu klidného oběda.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurant U Emy Destinnové mohu opravdu vřele doporučit. V příjemném prostředí se o vás postará profesionálhí a moc milý personál. Jídlo mají opravdu výborné. Moc rádi se vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO