15 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurant U Emy Destinnové

Úžasná gastronomie šéfkuchaře Stevena Trumpfhellera, romantická atmosféra a příjemné prostředí s krbem i akvárkem plným krabů a humrů – sami si můžete vybrat, kterého vám připraví. Vítejte U Emy Destinnové.

V roce 1878 se přímo tomto domě narodila slavná operní pěvkyně Ema Destinnová, která dobyla svět a ne nadarmo dnes zdobí českou dvoutisícikorunu. Pochutnáte si tu na pestré mezinárodní kuchyni s francouzskými, italskými, ale i thajskými prvky. 

Šéfkuchařem a majitelem v jednom je Američan Steven Trumpfheller, který vařil v New Yorku, Miami, Philadelphii nebo Atlantě. Jeho kuchařské umění už je v Česku proslulé. Používá jen ty nejčerstvější suroviny a v rámci možností vaří přímo u stolu hostů. Jednou z jeho největších specialit je carpaccio z různých druhů masa a ryb. Fantastické jsou zdejší domácí dezerty. U Emy Destinnové vládne klidná a romantická atmosféra, oblíbené jsou pravidelné večery s živou klavírní hudbou.

Neděle jsou otevřené pro privátní akce (10+ osob). 


Zobrazit více
  • +9

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 2
  • Prostředí: 3

Před pár lety jsem měl Emu jako jednu z oblíbených restauračních adres a nedávno jsme se tam s manželkou vydali znovu. Prostředí se změnilo z útulného a příjemného na strohé a lehce sterilní, to nás ale neodradilo si objednat. Bohužel v salátu z červené řepy, kozího sýra a oříšků zůstaly i skořápky. Objednali jsme si mušle po thajsku s kokosovým mlékem, limetkou a citronovou trávou. Nejprve jsme dostali mušle v těstíčku s majonézou. To jsme odmítli, podruhé dorazily klasické mušle na víně, s česnekem. Číšník ochutnal, žádné "thajské" ingredience nezaznamenal a šel se přeptat kuchaře. Ten ho poslal zpět s tím, že vše je v pořádku, jen se ingredience nestačily rozvinout. Ehm. Resumé: ne příliš příjemné prostředí, nedokonalá kuchyně a kuchař, který nepřizná bud svou chybu nebo to, že to v kuchyni úplně nezvládá.

Všechna hodnocení

Probíhající akce

Všechny akce

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace