Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 160x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant U Emy Destinnové

Úžasná gastronomie šéfkuchaře Stevena Trumpfhellera, romantická atmosféra a příjemné prostředí s krbem i akvárkem plným krabů a humrů – sami si můžete vybrat, kterého vám připraví. Vítejte U Emy Destinnové.

V roce 1878 se přímo tomto domě narodila slavná operní pěvkyně Ema Destinnová, která dobyla svět a ne nadarmo dnes zdobí českou dvoutisícikorunu. Pochutnáte si tu na pestré mezinárodní kuchyni s francouzskými, italskými, ale i thajskými prvky. 

Šéfkuchařem a majitelem v jednom je Američan Steven Trumpfheller, který vařil v New Yorku, Miami, Philadelphii nebo Atlantě. Jeho kuchařské umění už je v Česku proslulé. Používá jen ty nejčerstvější suroviny a v rámci možností vaří přímo u stolu hostů. Jednou z jeho největších specialit je carpaccio z různých druhů masa a ryb. Fantastické jsou zdejší domácí dezerty. U Emy Destinnové vládne klidná a romantická atmosféra, oblíbené jsou pravidelné večery s živou klavírní hudbou.

Neděle jsou otevřené pro privátní akce (10+ osob). 


Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Před pár lety jsem měl Emu jako jednu z oblíbených restauračních adres a nedávno jsme se tam s manželkou vydali znovu. Prostředí se změnilo z útulného a příjemného na strohé a lehce sterilní, to nás ale neodradilo si objednat. Bohužel v salátu z červené řepy, kozího sýra a oříšků zůstaly i skořápky. Objednali jsme si mušle po thajsku s kokosovým mlékem, limetkou a citronovou trávou. Nejprve jsme dostali mušle v těstíčku s majonézou. To jsme odmítli, podruhé dorazily klasické mušle na víně, s česnekem. Číšník ochutnal, žádné "thajské" ingredience nezaznamenal a šel se přeptat kuchaře. Ten ho poslal zpět s tím, že vše je v pořádku, jen se ingredience nestačily rozvinout. Ehm. Resumé: ne příliš příjemné prostředí, nedokonalá kuchyně a kuchař, který nepřizná bud svou chybu nebo to, že to v kuchyni úplně nezvládá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Oceňuji především profesionální a milý přístup číšníka. Chuť jídla, prostředí a vizuální dojem koresponduje s vyšší cenou. Jen nevíme, proč tam bylo tak prázdno -- v úterý v 20:30.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurant U Emy Destinnové Restaurant U Emy Destinnové Restaurant U Emy Destinnové
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO