Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant U Dominikána hotelu Savic

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme tam a když je venku zima, i tam byla zima. Moc tam netopí a je to znát. Jinak prostředí je příjemné. Jídlo bylo dobré, nebylo co vytknout. Hlavně žebra se povedla.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Interier restaurace je velmi pěkný, jídlo na slušné úrovni a výběr vín také dobrý. Vzhledem k voucheru na 50% byla cena celkem odpovídající (utratili jsme asi 1200 ve dvou), nicméně pokud bychom platili plnou cenu tak bych řekl že to je poměrně drahé. Nicméně v těchto místech je řada restaurací se stejnými cenami a některé i s horší úrovní. Celkově mohu doporučit, voucher jsme využili už 2x a zdá se že ta akce je dlouhodobější.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili s přáteli ve večerních hodinách a musíme bohužel říct, že zklamala naše očekávání. Seděli jsme u stolu, který byl v chodbě průchodící s venkovními dveřmi na předzahrádku, které se co minutu otvíraly, a tak nám byla dost velká zima. Jinak prostředí je dostatečně atraktivní na to, aby ho majitelé restaurace využili k jejímu prospěchu. Obsluha nic moc, připadalo nám, že ani nemá moc zájem o hosty ani o jejich pohodlí či spokojenost. Jídlo bylo přehnaně drahé na to, co jsme obdrželi na talíř, ale co do chuti celkem dobré. Tato restaurace nás neoslovila a považujeme ji za jednu z běžných pražských restaurací, která si raději na něco hraje, než aby pozvedla svou úroveň a spokojenost hosta postavila do centra pozornosti.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo bylo chutné, ale myslím si, že by mohlo být vizuelně zajimavější. Zvláště za ty ceny, které tam jsou.Hodnota jídla byla dobrá, ale jak jsem psal již výše za ty ceny by se s tím dalo ještě pohnout dále.Obsluha byla vynikající. Velmi vstřícná a příjemná.Toalete hezké, uklizené a voňavé.Prostředí nádherné i samotná poloha restaurace vynikajcí.Rastauraci bych určitě doporučil.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO