Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant U Císaře

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tato restaurace je výborná, výborně tu vaří a obsluha je vždy milá a usměvavá. Budeme tu mít i svatební oběd. Rádi se sem vracíme.
Restaurant U Císaře Restaurant U Císaře Restaurant U Císaře Restaurant U Císaře
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Hezké prostředí. V době oběda se nekouřilo, obsluha příjemná. Jídlo nám chutnalo, jen bramborák mohl být slanější. Malá výtka , na dámských toaletách chybí zrcadlo :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Včerejší návštěva byla super. Moc milá obsluha rádi poradí a jsou komunikativní k zákazníkům, Tankové pivo a jídlo bylo také vynikající. Moc rádi se do této restaurace vracíme.
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Zajímavý podnik s hezkým prostředím a příjemnou obsluhou. Jidlo bylo spíše průměrne. Misto názvosloví bych se zaměřil spíše na estetiku a chut.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Obsluha byla velmi příjemná a ochotná. Na jídlo jsme si ale celkem počkali a byl to trochu lepší průměr. Velmi pozitivně hodnotím prostředí zahrádky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo na velmi dobré úrovni . Personál milý a příjemný. Doporučuji sedět venku na zahrádce , neboť uvnitř bylo zakouřeno. Jinak příjemné prostředí nedaleko náměstí a zámku.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Po prichodu do restaurace si nas obsluha nevsimla, az po cca 5 minutach donesli jidelni listek, na piti jsme taky cekali, sice byla skoro cela restaurace plna, ale ze by obsluha kmitala.. Jidlo ale bylo dobre a gramaz odpovidala cene.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO