Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant U Císaře

Restaurace se nachází v samém centru města Mělníka, najdete ji velmi lehce, po průchodu Pražskou bránou se dáte doleva a po cca 100m jste v cíli.  Restaurace se skládá z vlastní restaurace a pro letní posezení je k dispozici také rozlehlá zahrádka se zastřešením. Pamatují zde také na nejmenší zákazníky a mají pro ně připravené nejen speciální dětské menu, ale také dětský koutek. 

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Hezké prostředí. V době oběda se nekouřilo, obsluha příjemná. Jídlo nám chutnalo, jen bramborák mohl být slanější. Malá výtka , na dámských toaletách chybí zrcadlo :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Včerejší návštěva byla super. Moc milá obsluha rádi poradí a jsou komunikativní k zákazníkům, Tankové pivo a jídlo bylo také vynikající. Moc rádi se do této restaurace vracíme.
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Zajímavý podnik s hezkým prostředím a příjemnou obsluhou. Jidlo bylo spíše průměrne. Misto názvosloví bych se zaměřil spíše na estetiku a chut.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO