Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant U Benedikta

Přehled hodnocení
71% celkově
81% personál
65% prostředí
68% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 2x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Typická česká hospoda, kde je všechno průměrné. Sál s barem a obvyklou hospodskou výzdobou, nesmějící se starší servírka a jídelní lístek s nejméně dvěma sty pokrmů. Kolik z nich asi není zmražených? Jinak se domnívám, že večer to může být ráj pro pivaře. Jídlo něco mezi 3. a 4. katergorií.
Restaurant U Benedikta Restaurant U Benedikta
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Podnik jsme využili v horkém letním dni, kdy byly dveře otevřené a hostů málo. To přispělo k větší pohodě a příjemnějšímu posezení. Měli jsme kuřecí nudličky se smetanovou curry omáčkou, z toho jednu porci ochotně připravenou bez česneku a polévku. Obojí bylo dost slané, jinak dobré. Pochvalu dostal i toast „Benedikt“.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace na posezení s přáteli. Točí zde nekolik druhu Bernarda a je opravdu velmi dobrý, trubky jsou jistě kvalitně a pravidelně čištěné. Personál je ochotný a na suchu vás rozhodne nenechá. Navíc se můžete spolehnout, že vas nenatahnou :-) Na rande s přítelkyní to sice není, ale na pivo s přáteli mohu vřele doporučit.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Ide o reštauráciu v censtre Prahy,ale v sobotu na obed sme tam boli celý čas sami,hoci majú široký výber jedál v menu,aj jedlo bolo v poriadku,len na interiéri a výzdobe by mali zapracovať,pretože tá ustrnula v 90tych rokoch.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace s čepovaným pivem Bernard, jak klasická nefiltrovaný ležák 12 st., tak i 14 st st speciál i Ale. Jídlo (guláš se špekovými knedlíky) byl průměr a za dostupnou cenu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO