Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Benedikta

Restaurace je zaměřena především na českou kuchyni,ale najdete zde i mezinárodní kuchyni. Má dlouholetou tradici, svůj název, získala po ulici, v které se nacház a vznikla již v 70 letech minulého století a od té doby prošla již mnoha rekonstrukcemi.
Restaurace je rozdělena do dvou pater, v suterénu najdete salónek, který je zcela oddělen a je zde zhruba 35 míst a v přízemí je asi 65 míst.
V restauraci si určitě pochutnáte na pečeném vepřovém koleni, pečeném podle speciálního receptu klasickým českým způsobem.
Salónek je v suterénu restaurace, v úplném soukromí, zcela oddělený od restauračního ruchu. Dají se zde pořádat svatby, promoce, firemní večírky, ale i různé semináře či školení.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Výborná gulášová polévka a Bernard
Restaurace U Benedikta
Recenze je užitečná (0)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tahle restaurace je prostě stará dobrá klasika. Interiér tomu napovídá, takže nečekejte žádný extra luxus. Kuchyně je zjednodušeně řečeno "česká klasika". Neurazí, ale kvůli jídlu se sem asi vracet nebudete. Na druhou stranu, když chcete zajít a kamarády na pivo a na tatarák, tak těžko budete hledat v centru lepší místo. Mají tu výborného Bernarda (většinou 3 varianty) a třeba vlastní nakládané olomoucké tvarůžky jsou jednoduše boží. Takže: chcete jít s kámošema v centru na pivo, neutratit majlant a dát si něco malého k pivu na zub? Jděte k Benediktovi, možná se tam potkáme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Typická česká hospoda, kde je všechno průměrné. Sál s barem a obvyklou hospodskou výzdobou, nesmějící se starší servírka a jídelní lístek s nejméně dvěma sty pokrmů. Kolik z nich asi není zmražených? Jinak se domnívám, že večer to může být ráj pro pivaře. Jídlo něco mezi 3. a 4. katergorií.
Restaurace U Benedikta Restaurace U Benedikta
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO