Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant U Benedikta

Restaurace je zaměřena především na českou kuchyni,ale najdete zde i mezinárodní kuchyni. Restaurace má dlouholetou tradici, svůj název, získala po ulici, v které se nachází. Restaurace vznikla již v 70 letech minulého století a od té doby prošla již mnoha rekonstrukcemi. V roce 2002 byla také postižena rozsáhlými povodněmi, ale po bleskové měsíční rekonstrukci byla znovu zprovozněna.Později prošla další vlnou rekonstrukcí, kdy byly kompletně zmodernizované toalety a interiér restaurace. Restaurace je rozdělena do dvou pater, v suterénu najdete salónek, který je zcela oddělen a je zde zhruba 35 míst. V přízemí restaurace je oddělená kuřácká a nekuřácká část a je zde asi 65 míst. V restauraci zajišťujeme stravování skupin za příznivé ceny. Akceptují platební karty a přijímají 3 druhy stravenek. Určitě si u nás pochutnáte na pečeném vepřovém koleni, pečeném podle speciálního receptu klasickým českým způsobem. Salónek je v suterénu restaurace, v úplném soukromí, zcela oddělený od restauračního ruchu. Dají se zde pořádat svatby, promoce, firemní večírky, ale i různé semináře či školení.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Výborná gulášová polévka a Bernard
Restaurant U Benedikta
Recenze je užitečná (0)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO