Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant U Benedikta

Restaurace je zaměřena především na českou kuchyni,ale najdete zde i mezinárodní kuchyni. Restaurace má dlouholetou tradici, svůj název, získala po ulici, v které se nachází. Restaurace vznikla již v 70 letech minulého století a od té doby prošla již mnoha rekonstrukcemi. V roce 2002 byla také postižena rozsáhlými povodněmi, ale po bleskové měsíční rekonstrukci byla znovu zprovozněna.Později prošla další vlnou rekonstrukcí, kdy byly kompletně zmodernizované toalety a interiér restaurace. Restaurace je rozdělena do dvou pater, v suterénu najdete salónek, který je zcela oddělen a je zde zhruba 35 míst. V přízemí restaurace je oddělená kuřácká a nekuřácká část a je zde asi 65 míst. V restauraci zajišťujeme stravování skupin za příznivé ceny. Akceptují platební karty a přijímají 3 druhy stravenek. Určitě si u nás pochutnáte na pečeném vepřovém koleni, pečeném podle speciálního receptu klasickým českým způsobem. Salónek je v suterénu restaurace, v úplném soukromí, zcela oddělený od restauračního ruchu. Dají se zde pořádat svatby, promoce, firemní večírky, ale i různé semináře či školení.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Typická česká hospoda, kde je všechno průměrné. Sál s barem a obvyklou hospodskou výzdobou, nesmějící se starší servírka a jídelní lístek s nejméně dvěma sty pokrmů. Kolik z nich asi není zmražených? Jinak se domnívám, že večer to může být ráj pro pivaře. Jídlo něco mezi 3. a 4. katergorií.
Restaurant U Benedikta Restaurant U Benedikta
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Podnik jsme využili v horkém letním dni, kdy byly dveře otevřené a hostů málo. To přispělo k větší pohodě a příjemnějšímu posezení. Měli jsme kuřecí nudličky se smetanovou curry omáčkou, z toho jednu porci ochotně připravenou bez česneku a polévku. Obojí bylo dost slané, jinak dobré. Pochvalu dostal i toast „Benedikt“.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace na posezení s přáteli. Točí zde nekolik druhu Bernarda a je opravdu velmi dobrý, trubky jsou jistě kvalitně a pravidelně čištěné. Personál je ochotný a na suchu vás rozhodne nenechá. Navíc se můžete spolehnout, že vas nenatahnou :-) Na rande s přítelkyní to sice není, ale na pivo s přáteli mohu vřele doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO