Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant U Benedikta

Restaurace je zaměřena především na českou kuchyni,ale najdete zde i mezinárodní kuchyni. Restaurace má dlouholetou tradici, svůj název, získala po ulici, v které se nachází. Restaurace vznikla již v 70 letech minulého století a od té doby prošla již mnoha rekonstrukcemi. V roce 2002 byla také postižena rozsáhlými povodněmi, ale po bleskové měsíční rekonstrukci byla znovu zprovozněna.Později prošla další vlnou rekonstrukcí, kdy byly kompletně zmodernizované toalety a interiér restaurace. Restaurace je rozdělena do dvou pater, v suterénu najdete salónek, který je zcela oddělen a je zde zhruba 35 míst. V přízemí restaurace je oddělená kuřácká a nekuřácká část a je zde asi 65 míst. V restauraci zajišťujeme stravování skupin za příznivé ceny. Akceptují platební karty a přijímají 3 druhy stravenek. Určitě si u nás pochutnáte na pečeném vepřovém koleni, pečeném podle speciálního receptu klasickým českým způsobem. Salónek je v suterénu restaurace, v úplném soukromí, zcela oddělený od restauračního ruchu. Dají se zde pořádat svatby, promoce, firemní večírky, ale i různé semináře či školení.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tahle restaurace je prostě stará dobrá klasika. Interiér tomu napovídá, takže nečekejte žádný extra luxus. Kuchyně je zjednodušeně řečeno "česká klasika". Neurazí, ale kvůli jídlu se sem asi vracet nebudete. Na druhou stranu, když chcete zajít a kamarády na pivo a na tatarák, tak těžko budete hledat v centru lepší místo. Mají tu výborného Bernarda (většinou 3 varianty) a třeba vlastní nakládané olomoucké tvarůžky jsou jednoduše boží. Takže: chcete jít s kámošema v centru na pivo, neutratit majlant a dát si něco malého k pivu na zub? Jděte k Benediktovi, možná se tam potkáme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Typická česká hospoda, kde je všechno průměrné. Sál s barem a obvyklou hospodskou výzdobou, nesmějící se starší servírka a jídelní lístek s nejméně dvěma sty pokrmů. Kolik z nich asi není zmražených? Jinak se domnívám, že večer to může být ráj pro pivaře. Jídlo něco mezi 3. a 4. katergorií.
Restaurant U Benedikta Restaurant U Benedikta
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Podnik jsme využili v horkém letním dni, kdy byly dveře otevřené a hostů málo. To přispělo k větší pohodě a příjemnějšímu posezení. Měli jsme kuřecí nudličky se smetanovou curry omáčkou, z toho jednu porci ochotně připravenou bez česneku a polévku. Obojí bylo dost slané, jinak dobré. Pochvalu dostal i toast „Benedikt“.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO