Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 313x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Tulip

Tulip vás přesvědčí, že jídlo v restauraci umí být zážitkem, který potěší všechny smysly. Přivítají vás v příjemném prostředí suterénní restaurace. Zachování původní cihlové architektury v kombinaci s dřevěným vybavením interiéru a tulipánovou výzdobou jistě potěší všechny, kdo mají rádi styl a atmosféru. Zaměřují se na kvalitní českou i zahraniční kuchyni v moderním pojetí a designu. Všechny nabízené pokrmy jsou připravovány z těch nejkvalitnějších surovin a dochucovány tak, abyste mohli sami ocenit kouzlo známých i netradičních kombinací. Některé z pokrmů připraví přímo před vámi. 

Mimo stabilní nabídky jídel pro vás pravidelně chystají také hot tipy či sezónní i jinak speciální degustační menu, která vždy skrývají to nejlepší z naší kuchyně. Mimo stylového prostředí a vynikajícího jídla je zde samozřejmostí i profesionální servis. Rádi vám pomůžou s výběrem jídla a pití dle vaší chuti, stejně jako zorganizují a zajistí perfektní servis pro firemní večírky, svatby či jiné významné události. Vyzkoušejte, jak chutná pohoda, výjimečnou příležitost skvělé jídlo nepotřebuje. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restsurace Tulip je velice příjemnou restauraci s milým personálem a výbornou kuchyni . Parkování před restaurací je možné Je zde výběr z předkrm u a hlavních jídel a mají velice výborný tatarský biftek
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Steaky jak mají být. Víno taky. Porce, že se člověk dobře nají. Nekuřácký podnik.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace v dobré poloze, rakouskouherský klasický styl kuchyně, jídlo výborné. Interiér moderní, ne nijak speciálně stylizovaný, založený převážně na tulipánových potiscích zdí, jarní barvy. Obsluha milá, ochotně zabalila zbytek jídla na cestu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO