Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Tři Věžičky

Pochutnejte si u nás na české kuchyni. Restaurace nabízí kapacitu 100 míst a letní zahrádka 60 míst. Při objednání dětského jídla dostanou děti balíček s pastelkami a překvapením. Pro malé hosty je k dispozici přebalovací pult. O víkendu je možné využít dětský koutek s domečkem, skluzavkou a hračkami.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkné prostředí se zajímavou výzdobou (vycpaná stojící liška s dalekohledem a puškou přes rameno mě dostala). Jídlo bylo výborné, personál příjemný. Je to kousek od dálnice
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má obrovskou výhodu svým umístěním blízko sjezdu z dálnice. Personál byl příjemný a snažil se se vším vyjít vstříc. Překvapilo( zklamalo) nás servírování polévky zalíváním masa v talíři.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Navštíveno již poněkolikáté. Klasická česká jídla, která jsou nevyjímečné kvality. Mám pocit, že jsem byl dřív s kvalitou jídel spokojen trochuv víc. Největší výhoda restaurace je její poloha u D1, jinak nic zvláštního. Personál se ale snaží.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO