Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Tři Věžičky

Pochutnejte si u nás na české kuchyni. Restaurace nabízí kapacitu 100 míst a letní zahrádka 60 míst. Při objednání dětského jídla dostanou děti balíček s pastelkami a překvapením. Pro malé hosty je k dispozici přebalovací pult. O víkendu je možné využít dětský koutek s domečkem, skluzavkou a hračkami.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Můj velice krvavý steak byl opravdu krásně syrový, avšak s krásnou kurčičkou. Při minule návštěvě mým chuťovym buňkám lahodily domácí tagliatele carbonara které byly připraveny tak jak mají být. Žloutek byl žloutkem a ne sráženým cosi... Cheeseburger je zde taky požitek avšak méně zkušeným jedlíkům burgru muže dělat problémy Houška která se snadno rozdroli, ale ja s tím problém neměl. Bylo to spíše v kolegovych rukách... neváham se zde stavit znovu.
Restaurant Tři Věžičky
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pěkné prostředí s ochotným personálem. Jídlo vyšší cenové kategorie. Výborný byl cheeseburger a nabídka ryb (losos a pstruh). Obstála i klasika v podobě "smažáku". Klidné prostředí vhodné pro soukromé i firemní akce.
Restaurant Tři Věžičky
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
restauraci doporučuji,neboť jsme byli vždy stoprocentně spojeni
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO