Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 58x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Tři knížata

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Velmi zajimave misto s hodne neobvyklou atmosferou, pusobi moc sympaticky, clovek se vraci do studentských let. Skvele pivo a ochotna obsluha, jeste nekdy zajdeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jedná se o takovou lepší jídelnu v centru města. Pokud člověk neočekává gurmansky extra zážitek, ale spíše jen rychlý oběd, tak lze restauraci doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Oběd byl výborný, takhle dobrou bramborovou kaši jsem ještě nejedla. Kapsa byla možná trochu tvrdci. Jinak bylo vše v pořádku. I náš přijali o pul hodiny dříve.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Polévka byla výborná. Vypecky se velice povedli možná maso bylo trochu tužší. Špenát povedený dobrý, knedlíky také neměli chybu. Nazaklade rezervace jsem si sáhli hned
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Polévka byla vcelku moc kminova i když kmín mám ráda tak tato polívka byla moc. Hlavní jídlo bylo výborné rizoto skvělé dochucene :-) navrchu by byl lepší parmazán
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Návštěva restaurace byla totální katastrofou. Nelze mít připomínky k prostředí restaurace a v podstatě ani k personálu. I když se z části jednalo asi o učně byla vidět velká snaha chovat se profesionálně. To bohužel nejde říci o kvalitě jídla. Polévka i druhý chod byly přesolené. Vrcholem byl obyčejný smažený řízek, kdy jeden kus působil dojmem, že je dvakrát smažený, druhý kus působil poněkud čerstvěji nicméně stejně vysušený jako druhý. Zarazilo nás že jsme nejprve obdrželi účet bez EET kódu a když jsme projevili snahu si účet ponechat tak nám byl doručen účet včetně EET kódu. Vcelku zvláštní v porovnání s čínskou restaurací vedle, kde jsme obdrželi EET účet napoprvé.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dostal jsem poukaz (certifikát) jako dárek od rodiny. Bohužel objednané jídlo nebylo k mání (dodavatel nedodal maso), a tak jsem byl nucen si dát něco jiného. Ale jídlo bylo vynikající, dobře ochucené. Obsluha se o nás starala tak, jak bych si to představoval všude. Neobtěžovala, když jsme ji nepotřebovali a naopak byla hned po ruce, když bylo třeba. Jeden z nejlepších podniků v Jihlavě.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO