Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Střelecký ostrov

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 1x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Z restaurace je krásný výhled na plynoucí Vltavu a honosné Národní divadlo, personál je velmi vstřícný a snaží se splnit vše, co Vám na očích vidí. Co se týče jídla, tak si za stejnou cenu dokáži představit i trochu něco lepšího, ale to mohlo být způsobeno volbou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tahle restaurace se tváří jako luxusní podnik, ale nenechte se zlákat. Lokalita a výhled z terasy je samozřejmě famózní, ale kvalita kávy ani servisu cenám neodpovídá. Obsluha má mezery v chování i v servírování. Je to spíše podnik pro turisty. Já jako místní zvolím v okolí, už z principu, vždycky jiný podnik.
Restaurant Střelecký ostrov Restaurant Střelecký ostrov
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurant Střelecký ostrov má velmi příjemnou lokalitu hned u Vltavy, jen pozor na komáry. Obshluha byla milá a ochotná a jídlo mě i mé ženě velmi chutnalo.
Celkově    
personál 1
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme velice zklamaní. Na to v jaké je to cenové kategorii a nádherném místě jsme čekali od personálu více profesionality. Na zaplacení jsme čekali přes 15 minut a nijak moc lidí tam nebylo. Největší mínus ale dáváme mladému číšníkovi, který byl dost značně mimo a působil na nás lehce omámeně a opožděně.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO