Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Střelecký ostrov

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
To místo je samozřejmě skvělé, posezení na terase s Vltavou téměř na dosah, a člověk je připravený mnohé odpustit. Obsluha se snaží ochotou a milou komunikací vykompenzovat tristně předražená jídla průměrné kvality. Nejhorší je selekce vín, v kategorii rozlévané bíle jsme nenašli pitnou variantu, celé lahve od 700Kc nahoru za nezajímavé bíle ním připadlo z oblasti sci-fi. Toalety v katakombách nevalné formy i obsahu absolutně neodpovídají stylu ani cenám této restaurace.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
S rodinou jsme šli na pozdní oběd po třetí hodině a na jídelním lístku toho už moc nezbývalo, takže jsme si museli jídla vybírat na několik pokusů. Nicméně obsluha byla velmi přívětivá. Poté, co se repertoár hudby v pozadí změnil z Jon Bon Joviho na klavírní sólo, tak i prostředí dostalo o hvězdičku navíc.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Z restaurace je krásný výhled na plynoucí Vltavu a honosné Národní divadlo, personál je velmi vstřícný a snaží se splnit vše, co Vám na očích vidí. Co se týče jídla, tak si za stejnou cenu dokáži představit i trochu něco lepšího, ale to mohlo být způsobeno volbou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tahle restaurace se tváří jako luxusní podnik, ale nenechte se zlákat. Lokalita a výhled z terasy je samozřejmě famózní, ale kvalita kávy ani servisu cenám neodpovídá. Obsluha má mezery v chování i v servírování. Je to spíše podnik pro turisty. Já jako místní zvolím v okolí, už z principu, vždycky jiný podnik.
Restaurant Střelecký ostrov Restaurant Střelecký ostrov
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurant Střelecký ostrov má velmi příjemnou lokalitu hned u Vltavy, jen pozor na komáry. Obshluha byla milá a ochotná a jídlo mě i mé ženě velmi chutnalo.
Celkově    
personál 1
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme velice zklamaní. Na to v jaké je to cenové kategorii a nádherném místě jsme čekali od personálu více profesionality. Na zaplacení jsme čekali přes 15 minut a nijak moc lidí tam nebylo. Největší mínus ale dáváme mladému číšníkovi, který byl dost značně mimo a působil na nás lehce omámeně a opožděně.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO