Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Střelecký ostrov

Restaurant v centru Prahy s nádherným výhledem na Národní divadlo. 

Odpočiňte si od hektického centra města v restauraci s nádherným výhledem na Národní divadlo a most Legií. Užijte si klidné posezení u Vltavy kde můžete vše hodit za hlavu a jenom relaxovat. 

Restaurace si zakládá na staročeských specialitách.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Z restaurace je krásný výhled na plynoucí Vltavu a honosné Národní divadlo, personál je velmi vstřícný a snaží se splnit vše, co Vám na očích vidí. Co se týče jídla, tak si za stejnou cenu dokáži představit i trochu něco lepšího, ale to mohlo být způsobeno volbou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tahle restaurace se tváří jako luxusní podnik, ale nenechte se zlákat. Lokalita a výhled z terasy je samozřejmě famózní, ale kvalita kávy ani servisu cenám neodpovídá. Obsluha má mezery v chování i v servírování. Je to spíše podnik pro turisty. Já jako místní zvolím v okolí, už z principu, vždycky jiný podnik.
Restaurant Střelecký ostrov Restaurant Střelecký ostrov
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurant Střelecký ostrov má velmi příjemnou lokalitu hned u Vltavy, jen pozor na komáry. Obshluha byla milá a ochotná a jídlo mě i mé ženě velmi chutnalo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO