Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Střelecký ostrov

Restaurant v centru Prahy s nádherným výhledem na Národní divadlo. 

Odpočiňte si od hektického centra města v restauraci s nádherným výhledem na Národní divadlo a most Legií. Užijte si klidné posezení u Vltavy kde můžete vše hodit za hlavu a jenom relaxovat. 

Restaurace si zakládá na staročeských specialitách.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
To místo je samozřejmě skvělé, posezení na terase s Vltavou téměř na dosah, a člověk je připravený mnohé odpustit. Obsluha se snaží ochotou a milou komunikací vykompenzovat tristně předražená jídla průměrné kvality. Nejhorší je selekce vín, v kategorii rozlévané bíle jsme nenašli pitnou variantu, celé lahve od 700Kc nahoru za nezajímavé bíle ním připadlo z oblasti sci-fi. Toalety v katakombách nevalné formy i obsahu absolutně neodpovídají stylu ani cenám této restaurace.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
S rodinou jsme šli na pozdní oběd po třetí hodině a na jídelním lístku toho už moc nezbývalo, takže jsme si museli jídla vybírat na několik pokusů. Nicméně obsluha byla velmi přívětivá. Poté, co se repertoár hudby v pozadí změnil z Jon Bon Joviho na klavírní sólo, tak i prostředí dostalo o hvězdičku navíc.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Z restaurace je krásný výhled na plynoucí Vltavu a honosné Národní divadlo, personál je velmi vstřícný a snaží se splnit vše, co Vám na očích vidí. Co se týče jídla, tak si za stejnou cenu dokáži představit i trochu něco lepšího, ale to mohlo být způsobeno volbou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO