Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotografií

Hodnocení Restaurace Staré Časy Hořice

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    1
  • Prostředí:
    5

Tuto restauraci jsem s přítelem poprvé navštívila v listopadu loňského roku. Nechtělo se nám vařit a tak jsme vyrazili na obedovou nabídku. V ten den (bylo tak půl 2) se jim asi při udržování teploty polévky, gulasovka pripalila, vrátili jsme ji a čekali na hlavní jídlo.. Nebyl to žádný slagr, ale účel plného břicha to splnilo... po novém roce sme opět zkusili “štěstí” a dali zebra... jelikož nesli od kosti tak sme je vrátili a místo omluvy nám bylo řečeno ze kuchař vzkazuje, ze jsou naprosto v pořádku a ze když jsou to žebra s dlouhými kostmi nejde je připravit jinak a ze den před tím je měla jedna nejmenovana hvězda televizního seriálu , které prý tekly sliny po bradě .... no, servirku dělám už par let, je fakt ze jsem na této pozici pracovala 7let v Praze, kde proste musí byt jiný přístup už kuli cizincům a taky kuli tomu, ze na Vaše místo čeká spousta dalších lidi, ale takhle bych se nezachovala ani k vesnickemu Pepíkovi.. kuli tomuhle dni jsem se zarekla, ze už nikdy víc... na začátku letošního června vyjeli s novým listkem a vypadal velmi dobre... dala jsem této restauraci další šanci a velmi mě, i mého přítele překvapilo jak dobre jídlo nám přistálo na stole.... opravdu moc dobre to bylo... začali sme sem opět chodit, když se nám zamlouvalo meníčko, občas jsem si i nechala prinest něco k veceri protože pracuji v baru ve stejném arealu jako je restaurace... měla jsem radost jak se jim daří a taky jsem byla rada, ze je v Hořicích kam zajít, pac s restauracemi je to tady hodně zle... a pak přišla dnešní návštěva... no... to, ze si nás nikdo nevsimal 10minut a po objednávce na nás zapomeli s polevkama se určitě dá prominout, slečna se omluvila ze v kuchyni je zmatek když nám přinesla Lososa a těstoviny... ale.... losos syrový, jako ze opravdu moc syrový... po navazani očního kontaktu se servirkou a me prosby rukama jestli by mohla přijít k našemu stolu se otočila zády a odešla... přítel už byl naštvaný tak mavl na jinou slečnu... vrátila jsem jídlo s tím, ze mi ho dopecou... mezitím přítel dopil pivo a ani jednou z 5 otocek co servirky okolo nás udelali nebyla možnost říct o další... po 15ti minutách dalšího čekání na dopeceni mi došla trpělivost a i čas který jsem na oběd měla, což byla hodina.... šla jsem s přítelem k baru zaplatit, servirka se mě ještě zeptala jestli nechci toho lososa, ze už je tak jsem se omluvila, ze už nemám vážně čas. No asi takhle, vím ze to proste byl pro ne den blbec, to se stává a stane se to každému , ale jde o přístup personálu a o to, jak se postaví k chybě, která je očividná... stačilo se omluvit a nabídnout třeba kafe ssebou nebo proste aspoň něco, cokoli... je mi z toho nanic, protože mají jednu z nejhezčích zahrádek na které jsem byla hostem...

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno