Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
7 fotografií
Boží Dar 44, Boží Dar
· Nyní zavřeno (11:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurant St. Anna

Restaurace St. Anna, která je součástí stejnojmenného hotelu, disponuje kapacitou cca 45 míst k sezení. Příjemné prostředí restaurace je vhodné k absolvování pracovního oběda či jednání nebo jen pro chvíle odpočinku při rodinných setkáních. Jídelní lístek je každou sezónu obměňován, pokrmy jsou zde inspirovány převážně českou a moravskou kuchyní. Každý den tu mají zákazníci možnost využít nabídky poledního menu. V letních měsících je k dispozici terasa s výhledem na park, kterému dominuje božídarský kostel Svaté Anny.


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba