Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant Sport-V-Hotel

Hotelová kuchyně nabízí bohatý výběr jídel a specialit české i mezinárodní kuchyně, nealkoholických i alkoholických nápojů. Pro milovníky dobrého vína je připraven široký výběr značkových vínz jihomoravských vinných sklepů. Pro rodinné oslavy, přátelská setkání nebo firemní akce hotel pořádáme na špičkové úrovni rauty, hostiny, vepřové či zvěřinové hody, recepce, ochutnávky vín a další gastronomické akce podle požadavků zákazníků. Pro hosty jsou k dispozicidvě restaurace, pivnice, tenis-bar, noční bar, dva velké sály a osm salónků. Noční bar SPORT-V-HOTELU Vám nabízí příjemné prostředí pro pasivní i aktivní odpočinek. Základem je široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, ochotný personál a dostatečná kapacita míst k sezení pro Vás i Vaše přátele. Pro soutěživé hosty je připraven bowling, kulečník, billiard, šipky, fotbálek a další nezbytnosti k příjemně strávenému večeru. Pro sportovní fanoušky nechybí velkoplošná obrazovka s možností sledování sportovních přenosů. Bavte se, relaxujte, užívejte volného večera i se svými přáteli v baru SPORT-V-HOTELU.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO