Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotografie
Na mapě

Informace Restaurant Sport-V-Hotel

Hotelová kuchyně nabízí bohatý výběr jídel a specialit české i mezinárodní kuchyně, nealkoholických i alkoholických nápojů.
Pro milovníky dobrého vína je připraven široký výběr značkových vínz jihomoravských vinných sklepů.
Pro rodinné oslavy, přátelská setkání nebo firemní akce hotel pořádáme na špičkové úrovni rauty, hostiny, vepřové či zvěřinové hody, recepce, ochutnávky vín a další gastronomické akce podle požadavků zákazníků.
Pro hosty jsou k dispozicidvě restaurace, pivnice, tenis-bar, noční bar, dva velké sály a osm salónků.
Noční bar SPORT-V-HOTELU Vám nabízí příjemné prostředí pro pasivní i aktivní odpočinek. Základem je široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, ochotný personál a dostatečná kapacita míst k sezení pro Vás i Vaše přátele.
Pro soutěživé hosty je připraven bowling, kulečník, billiard, šipky, fotbálek a další nezbytnosti k příjemně strávenému večeru. Pro sportovní fanoušky nechybí velkoplošná obrazovka s možností sledování sportovních přenosů. Bavte se, relaxujte, užívejte volného večera i se svými přáteli v baru SPORT-V-HOTELU.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba