Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotografií
Na mapě

Informace Restaurant Slunce Podbořany

Restaurace Slunce se nachází přímo na náměstí v Podbořanech a již mnoho let je tradičním místem k setkání. Zakládají si zde na příjemném prostředí a kvalitní nabídce, ve které si vybere každý návštěvník. Můžete proto očekávat rozsáhlý výběr piv, kvalitní moravská vína a vybrané speciality české i mezinárodní kuchyně. Personál je tu pro vás připraven každý den a to v případě běžné návštěvy nebo i individuálně domluvené soukromé akce.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    1
  • Personál:
    -
  • Prostředí:
    -

Nejhnusnejsi jídlo který jsem za poslední dobu měla bylo ze Slunce Podbořany Salát v burgeru tak ctyri dny starý, seschlý, tmavě zelený mistama i hnědý. Bulka neopečená, nijak tepelně upravená - proste jen vyndaná ze sacku a dali do ni ingredience.. Nedalo se to jist. Burgery oba opravdu hnusný :)

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba