Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 61x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Sklep

Příjemné posezení v restauraci, klubu, zimní či letní zahradě s grilováním - to vše nabízí útulná a prostorná restaurace Sklep. Můžete si zde vychutnat jak klasickou českou kuchyni, tak různé nápadité speciality z různých koutů světa. Podnik nabízí možnost firemních večírků, oslav, rautů, bowlingu. Možnost ubytování.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme navštivili restauraci Sklep na Žižkově a uplatnili zakoupený voucher na půlkilový tatarák s topinkami. Velmi jsme si pochutnali jak na tataráku, tak i na pivku. Určitě jsme zde nebyli naposledy.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nebyli jsme zde poprvé a opět jsme nebyli zklamáni. Nicméně tanková Plzeň nebyla tak dobrá jako posledně, ale to se jistě příště zlepší. Kuřecí křídla byla famózní.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově bych podnik doporučil. Pivo - IPA Master - velmi chutné, jen teda na úkor Kozla 11°, který nebyl na čepu. Výborné kuřecí křídla a samozřejmě milá obsluha :)
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO