Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 47x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Sklep

Příjemné posezení v restauraci, klubu, zimní či letní zahradě s grilováním - to vše nabízí útulná a prostorná restaurace Sklep. Můžete si zde vychutnat jak klasickou českou kuchyni, tak různé nápadité speciality z různých koutů světa. Podnik nabízí možnost firemních večírků, oslav, rautů, bowlingu. Možnost ubytování.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Tentokrát jsme restauraci navštívili na oběd na polední menu. Posezení v Zimní zahradě je velmi příjemné. Italská cuketová polévka velmi dobrá, grilovaný jelení steak s grenaille brambory vynikající, navíc porce rozumná. Restaurace byla plná, takže některé servírky byly trochu "uhoněné". Největším negativem byla rezervace, kdy do podniku nedorazila rezervace z restu.cz, takže o nás v restauraci nevěděli a tak tak jsme získali volný stůl.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná restaurace jak na posezení u pivka, tak na oběd či večeři. S kolegy jsme měli výbornou tankovou plzeň a slušný 6x chmelený radegast v rámci Výběru sládků (překvapilo mne, že chutnal o dost jinak než večer předtím v Ostravě). Kapustová polévka i kachní škvarky byly velmi chutné, servírky ochotné a příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Všechno klapalo jako na drátkách, obsluha byla pozorná, milá a ochotná, jídlo výborné a pivo jako křen. Do této restaurace se určitě budeme s přáteli vracet často.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO