Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant Republika hotelu Radun

Menu, které zde denně vytváří, je interpretací prvorepublikové noblesní kuchařské školy, obohacené kreativitou mladého kuchařského týmu. Snaží se, aby Vám jídlo přineslo nevšední zážitek. S jídly uvedenými v denní nabídce fantazie zdejších kuchařů rozhodně nekončí. Dle Vašich přání a jejich možností připraví též jiná jídla, která v menu uvedena nejsou. Rádi Vám také nabídnou speciální pokrmy pro děti, jídla vegetariánská, bezlepková apod.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídla chutná
Restaurant Republika hotelu Radun Restaurant Republika hotelu Radun
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Bohužel jsme viděli restauraci jen zvenčí, i když byla restaurace v době oběda prázdna, nebylo možné jít dovnitř se psem. Bylo nám nabídnuto sezení venku, nebylo však upravené.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná nenápadná restaurace hned kousek od pramenu Aloiska. Z denního labuznickeho menu si vybere každy, přestože v nabídce jsou pouze tři hlavní jídla. Pokud stojíte o gastronomii, zcela doporucuju!
Restaurant Republika hotelu Radun Restaurant Republika hotelu Radun Restaurant Republika hotelu Radun Restaurant Republika hotelu Radun
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO