Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant & pub pivní opice

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
83% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 12x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Thew food came so quickly I hadn't even sat at the table yet. It was incredible, but then I did cheat by having my friends arrive before me. Still, they complained that it was going to get cold because I was too late. Still, great food, good beer as usual and that should about wrap it up, what more do you need to know?! GO TO OPICE... except don't because I don't like making reservations!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi dobre jedlo aj prostredie
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
I přes prvotní problém s rezervací jsme restauraci navštívili v jiný den a byli jsme spokojeni. Pivo je vždy výborné, obsluha příjemná, snaživá. Hamburger velmi dobře dochucený, velká porce. Určitě se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepse jidlo i nejlepse cene :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ideální hospoda na poseení přímo v samém centru Brna! Výborný poměr ceny za jídlo a pití s kvalitou. Příjemná a milá obsluha a sympatické prostředí. Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oblíbená restaurace v v centru města Brna, chutný burger, je zde rychlá a pozorná obsluha, prostředí s báječnou letní zahrádkou a vynikající pivo. S návštěvou jsem byl vždy spokojen.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
[‎18/‎10/‎2016 18:15] Newby, Simon: No Title I walked into Pivni Opice and the bar was almost completely full. No wonder, this is a hell of a joint. They've got a decent selection of beer, including the increasingly difficult to find Poutnik - in both clear and unfiltered. Can't complain there. The food is top notch too, everything I've had there, including the koleno this time, was absolutely delicious. Filling, tasty food... a great range of beer... the sweet scent of cigarette smoke in the air. The place is well lit, spacious and welcoming. Of course you get the occasional noisy table, but the way the rooms are laid out, unless they're sat behind you, you'll not have any problems being heard. The ambience is therefore pretty damn sweet, and the service was too. Beer refilled promptly before the glasses were finished and the food delivered with a brisk aplomb. All in all I've not found anything to complain about with this place for a long time, except the fact you MUST reserve. Otherwise, you've got a short chance of getting a table.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Pivní opice je klasika, piva mají výborná, nivové koule super, takže mohu určitě doporučit. V jídeláku je i plno dalších zajímavých jídel. Jen obsluha je 50 na 50, jedna slečna milá, jedna nepříjemná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Super pivnice, hned na České, nabízí větší množství piv, nivové koule k pivu jsou výborné. Obsluha fajn, blondýnka milá, černovlásku to asi moc nebaví, hosti ji obtěžují.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO