Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant & pub pivní opice

Restaurant & pub pivní opice se nachází v samém centru moravské metropole. Na stejném místě, kde dříve sídlila restaurace Brabander, jenž se věnovala spíše zážitkové gastronomii, nyní vzniknul zcela nový koncept pivnice. Po kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2011, se otevírá RESTAURANT & PUB PIVNÍ OPICE, která nově nabízí širší veřejnosti několik druhů piv a stále výbornou kuchyni. Během rekonstrukce byl dán důraz především na kvalitu čepovaného piva, která je zvýšena novým chladícím boxem v bezprostřední blízkosti barového výčepu, na kterém naleznete stálou nabídku šesti druhů piv převážně soukromých pivovarů, doplňovaných o speciální nabídky limitovaných druhů. Kuchyně pro hosty funguje po celou otevírací dobu a vysoce kvalitní kuchařský personál je připraven splnit vaše nejvyšší očekávání. Od pondělí do pátku je pro Vás nachystán výběr ze dvou druhů menu, které se skládá z polévky, hlavního chodu a dezertu. Personál pro vás nachystá i speciální nabídku menu či raut. Dle vašeho přání připraví i firemní oslavy, narozeninové večírky či svatební hostiny.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Thew food came so quickly I hadn't even sat at the table yet. It was incredible, but then I did cheat by having my friends arrive before me. Still, they complained that it was going to get cold because I was too late. Still, great food, good beer as usual and that should about wrap it up, what more do you need to know?! GO TO OPICE... except don't because I don't like making reservations!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi dobre jedlo aj prostredie
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
I přes prvotní problém s rezervací jsme restauraci navštívili v jiný den a byli jsme spokojeni. Pivo je vždy výborné, obsluha příjemná, snaživá. Hamburger velmi dobře dochucený, velká porce. Určitě se vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO