Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 18x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant & pub pivní opice

Restaurant & pub pivní opice se nachází v samém centru moravské metropole. Na stejném místě, kde dříve sídlila restaurace Brabander, jenž se věnovala spíše zážitkové gastronomii, nyní vzniknul zcela nový koncept pivnice. Po kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2011, se otevírá RESTAURANT & PUB PIVNÍ OPICE, která nově nabízí širší veřejnosti několik druhů piv a stále výbornou kuchyni. Během rekonstrukce byl dán důraz především na kvalitu čepovaného piva, která je zvýšena novým chladícím boxem v bezprostřední blízkosti barového výčepu, na kterém naleznete stálou nabídku šesti druhů piv převážně soukromých pivovarů, doplňovaných o speciální nabídky limitovaných druhů. Kuchyně pro hosty funguje po celou otevírací dobu a vysoce kvalitní kuchařský personál je připraven splnit vaše nejvyšší očekávání. Od pondělí do pátku je pro Vás nachystán výběr ze dvou druhů menu, které se skládá z polévky, hlavního chodu a dezertu. Personál pro vás nachystá i speciální nabídku menu či raut. Dle vašeho přání připraví i firemní oslavy, narozeninové večírky či svatební hostiny.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
[‎18/‎10/‎2016 18:15] Newby, Simon: No Title I walked into Pivni Opice and the bar was almost completely full. No wonder, this is a hell of a joint. They've got a decent selection of beer, including the increasingly difficult to find Poutnik - in both clear and unfiltered. Can't complain there. The food is top notch too, everything I've had there, including the koleno this time, was absolutely delicious. Filling, tasty food... a great range of beer... the sweet scent of cigarette smoke in the air. The place is well lit, spacious and welcoming. Of course you get the occasional noisy table, but the way the rooms are laid out, unless they're sat behind you, you'll not have any problems being heard. The ambience is therefore pretty damn sweet, and the service was too. Beer refilled promptly before the glasses were finished and the food delivered with a brisk aplomb. All in all I've not found anything to complain about with this place for a long time, except the fact you MUST reserve. Otherwise, you've got a short chance of getting a table.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Pivní opice je klasika, piva mají výborná, nivové koule super, takže mohu určitě doporučit. V jídeláku je i plno dalších zajímavých jídel. Jen obsluha je 50 na 50, jedna slečna milá, jedna nepříjemná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Super pivnice, hned na České, nabízí větší množství piv, nivové koule k pivu jsou výborné. Obsluha fajn, blondýnka milá, černovlásku to asi moc nebaví, hosti ji obtěžují.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO