Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Poseidon

Restaurace s příjemnou atmosférou nabízí speciality z široké nabídky mezinárodní i české kuchyně. Oddělený salonek je ideálním místem pro pořádání firemních a společenských oslav, rautů, školení nebo promocí. Kapacita salonku je 22 osob a lze je uspořádat dle přání zákazníka. V restauraci také nabízí přípravu studených mís nebo jiných pokrmů s donáškou až do domu. V případě potřeby, zajístí i obsluhu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo dobré, Poseidon se vždy specializoval na ryby a mořské plody, tuňákový steak byl skvělý, beskydské pivo také super. Trochu pomalejší ale milá obsluha. Určitě doporučuji vyzkoušet.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
S rodinou jsme po delší době navštívili restauraci Poseidon. V době, kdy nabízeli Svatomartinské menu a musím nechat, že bylo opět excelentní. Menu bylo o 4 chodech a nebyl jediný chod, který by někomu z nás nechutnal. Cenově 400,- / menu /os je přijatelná částka. Vše vynikající a rád se tam opět někdy vrátím.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO