Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 42x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Port 58

Provoz mezinárodní restaurace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo - stejná kategorie jako Cafe Imperial a další ze špičky. Otestován salát s hruškou, feniklem a kozím sýrem - výborný. K tomu kachnička se zelím, karlovarským knedlikem = nebál jsem se to dát dvouletému dítěti. Hovězí vývar lepší než od kdekteré maminky a tiramisu na závěr. Vše homemade. Junior dělal při papání tiramisu mňam mňam (ještě nemluví) a hladil si bříško.
Restaurant Port 58
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jednoznačně restaurace z TOP 50 v ČR a přitom ceny na poledne jsou kolem 110-145 Kč... Naposled hovězí po burgundsku a lepší než u Pohlreicha. Žena má oblíbené saláty s kozím sýrem. Svíčková je spíše s malým množstvím smetany a kousky zeleniny. Tj jiná než u Pohlreicha. Jezdím sem velmi často, telefonicky hlásím předem co chci a než za 10 minut přijedu, mám nachystané balíčky domů. A večer? Romantická večeře za 299 Kč? 3 chody? V super kvalitě? V Praze? To skoro ani není možné.
Restaurant Port 58
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkná restaurace, výborné menu - drůbeží paštika s borůvkovým chutney, kuřátko s omáčkou z pečeného česneku, opečený maniok a fava fazolky s bramborovým pyré a jako tečka red velvet. Určitě se sem vrátíme, jednoznačně doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO