Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotografie
Na mapě

Informace Restaurant - Pizzerie Stella

Restaurace Pizzerie Stella se nachází v Hronově na náměstí. Nabízí pizzu (47 druhů) a další speciality italské a mexické kuchyně v podobě zeleninových salátů, zapečených pokrmů, čerstvých těstovin, masa na grilu a dalších spoustu pochutin. Restaurace má 50 míst a letní terasa 32 míst.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Celkově hodnotím restauraci jako průměr. Nejlepší je teda pizza a burgery, s těstovinami jsem se několikrát zklamala a mexické jídlo mi moc nejede. Trochu mě mrzí, že nemají lepší výběr nealko nápojů. A nealko Stella fakt není moc dobrá. Personál v pohodě, obsluha je rychlá, i při plné restauraci se na jídlo dlouho nečeká. Interiér restaurace je takový dost zmatený, ale je to v pohodě. Oceňuji novou aplikaci na objednání dovážky jídla, je fakt skvělá!

Verrrunka
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Tento podnik mě lehce zklamal. Obsluha je ochotná, jídlo ale spíš průměr. Gnocchi byla klasika ze supermarketu, u mě ozdobené chlupem, takže talíř hned putoval zpět do kuchyně. Nevím, co tam s tím dělali, odstranění chlupu trvalo asi 5 minut a to se odrazilo na teplotě jídla. Pak jsem ještě chvíli čekal na zaplacení, na účtence jsem měl ale 2 polévky, byl jsem ale sám a měl jsem jednu. Obsluha se omluvila, ale to moc celkový dojem nezachránilo. Prostředí je sice obyčejné, ale mohlo by být alespoň čistší. Stačilo by vymést pavučiny a odstranit některé rustikální prvky, které s italskou pizzerií nemají nic společného. Na Hronov ale asi o.k., není tam totiž konkurence.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Nejlepší italská restaurace v okolí Náchoda, škoda jen toho nedotaženého interiéru. Jednoznačně nejlepší lasagně, co jsem kdy měla. A ty dezerty? Špička :-), doporučuji domácí tiramisu, které je opravdu výborné.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba