Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant - Pizzerie Stella

Restaurace Pizzerie Stella se nachází v Hronově na náměstí. Nabízí pizzu (47 druhů) a další speciality italské a mexické kuchyně v podobě zeleninových salátů, zapečených pokrmů, čerstvých těstovin, masa na grilu a dalších spoustu pochutin. Restaurace má 50 míst a letní terasa 32 míst.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově hodnotím restauraci jako průměr. Nejlepší je teda pizza a burgery, s těstovinami jsem se několikrát zklamala a mexické jídlo mi moc nejede. Trochu mě mrzí, že nemají lepší výběr nealko nápojů. A nealko Stella fakt není moc dobrá. Personál v pohodě, obsluha je rychlá, i při plné restauraci se na jídlo dlouho nečeká. Interiér restaurace je takový dost zmatený, ale je to v pohodě. Oceňuji novou aplikaci na objednání dovážky jídla, je fakt skvělá!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Tento podnik mě lehce zklamal. Obsluha je ochotná, jídlo ale spíš průměr. Gnocchi byla klasika ze supermarketu, u mě ozdobené chlupem, takže talíř hned putoval zpět do kuchyně. Nevím, co tam s tím dělali, odstranění chlupu trvalo asi 5 minut a to se odrazilo na teplotě jídla. Pak jsem ještě chvíli čekal na zaplacení, na účtence jsem měl ale 2 polévky, byl jsem ale sám a měl jsem jednu. Obsluha se omluvila, ale to moc celkový dojem nezachránilo. Prostředí je sice obyčejné, ale mohlo by být alespoň čistší. Stačilo by vymést pavučiny a odstranit některé rustikální prvky, které s italskou pizzerií nemají nic společného. Na Hronov ale asi o.k., není tam totiž konkurence.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší italská restaurace v okolí Náchoda, škoda jen toho nedotaženého interiéru. Jednoznačně nejlepší lasagně, co jsem kdy měla. A ty dezerty? Špička :-), doporučuji domácí tiramisu, které je opravdu výborné.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO