4 fotky

Restaurant - Pizzerie Stella

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurant - Pizzerie Stella

Restaurace Pizzerie Stella se nachází v Hronově na náměstí. Nabízí pizzu (47 druhů) a další speciality italské a mexické kuchyně v podobě zeleninových salátů, zapečených pokrmů, čerstvých těstovin, masa na grilu a dalších spoustu pochutin. Restaurace má 50 míst a letní terasa 32 míst.
Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Celkově hodnotím restauraci jako průměr. Nejlepší je teda pizza a burgery, s těstovinami jsem se několikrát zklamala a mexické jídlo mi moc nejede. Trochu mě mrzí, že nemají lepší výběr nealko nápojů. A nealko Stella fakt není moc dobrá. Personál v pohodě, obsluha je rychlá, i při plné restauraci se na jídlo dlouho nečeká. Interiér restaurace je takový dost zmatený, ale je to v pohodě. Oceňuji novou aplikaci na objednání dovážky jídla, je fakt skvělá!

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Tento podnik mě lehce zklamal. Obsluha je ochotná, jídlo ale spíš průměr. Gnocchi byla klasika ze supermarketu, u mě ozdobené chlupem, takže talíř hned putoval zpět do kuchyně. Nevím, co tam s tím dělali, odstranění chlupu trvalo asi 5 minut a to se odrazilo na teplotě jídla. Pak jsem ještě chvíli čekal na zaplacení, na účtence jsem měl ale 2 polévky, byl jsem ale sám a měl jsem jednu. Obsluha se omluvila, ale to moc celkový dojem nezachránilo. Prostředí je sice obyčejné, ale mohlo by být alespoň čistší. Stačilo by vymést pavučiny a odstranit některé rustikální prvky, které s italskou pizzerií nemají nic společného. Na Hronov ale asi o.k., není tam totiž konkurence.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace